Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна – вибір для сучасного інтер’єру

Алюминиевые окна теплые и холодные в Киеве фото
Алюмінієві вікна теплі та холодні у Києві

Сьогодні замовники при ремонті або будівництві площ все частіше віддають перевагу віконним конструкціям з алюмінію. Це найкраще рішення для великих прорізів та об’єктів з високим вітровим навантаженням, так як алюмінієві вікна відрізняються міцністю та жорсткістю. Крім того, на відміну від пластикових профілів, алюмінієві стулки витримують склопакети значно більшого розміру (3000мм х 3500мм) та ваги (400-550кг). Також металеві рами можна пофарбувати в будь-який відтінок RAL для найсміливіших інтер’єрів.

Компанія Засклити Балкон пропонує гарний вибір «холодних» та практичних «теплих» профілів з алюмінію від провідних виробників. Ми виконуємо їх монтаж та надаємо гарантію на всі роботи.

Які алюмінієві вікна можна замовити

У нас представлені такі системи:

 • Alumil (Греція): M15000 (50мм) и S77 (77мм);
 • Hoffman (Казахстан): L45 (45мм) и W70 (77мм);
 • Reynaers (Бельгія);
 • Schuco (Німеччина);
 • Alutex (Білорусь);
 • Lorenzoline (Україна);
 • Також можна замовити профіль холодного та теплого типу вітчизняного виробника КМД..
Холодные алюминиевые окна Alumil и Hoffmann Киев
Холодні алюмінієві вікна Alumil та Hoffmann

Холодна профільна система призначена для створення внутрішніх перегородок, облаштування літніх терас, тамбурів, балконів без опалення, виготовлення дверей на сходових майданчиках. Це оптимальне рішення для габаритних конструкцій, головне завдання яких – прослужити максимальний період часу, не вимагаючи ремонту. При цьому такий віконний виріб має бути максимально стійким до погодних явищ і добре зберігати тепло.

Головна конструктивна відмінність цих двох видів профілів – наявність термомостів (термо розривів). Цей елемент є поліамідною вставкою, що відповідає за вологонепроникність, теплозбереження та звукоізоляцію. Тепла система складається мінімум з 2 профілів, 1-2 термомостів та 3-5 повітряних камер. Термо розриви у ній відповідають за захист вікна від промерзання з вулиці та появи точки роси, що мінімізує втрати тепла у приміщенні.

Чим рекомендується комплектувати алюмінієві вироби

 1. Тёплые алюминиевые окна Alumil и Hoffmann Киев
  Теплі алюмінієві вікна Alumil та Hoffmann

  Вирішивши встановити алюмінієву віконну систему, варто визначитися з товщиною склопакета, який вставлятиметься в рами. На сьогоднішній день варіантів для використання з таким профілем багато – від моно-скла 4мм до 2-камерного склоблоку 69мм. З холодним алюмінієм застосовуються 1-камерні склопакети 4мм – 20, 22мм (залежить від виробника системи та штапиків). З теплими конструкціями використовуються склоблоки 13мм – 69мм 2-3-камерного типу.

 2. У алюмінієвих вікнах найчастіше використовується ущільнювач чорного кольору, дуже рідко – сірого. У стандартних системах застосовується двоконтурне ущільнення, у теплих – триконтурне. Тип ущільнювальної гуми такий самий, як і в металопластикових профілях.
 3. Варіанти фурнітури до алюмінієвих стулок також на будь-який смак. Можна вибрати метод відкривання вікон, стандартне або мікропровітрювання. Для вхідних та міжкімнатних дверей підходять петлі, доводчики, замки та ручки офісного типу, що використовуються з ПВХ виробами.
 4. У 95% випадків у конструкціях передбачений прямий штапик під кутом 90 про без заглиблень, а також зрізів.

Де придбати надійні алюмінієві вікна

 • У компанії Засклити Балкон можна замовити міцні та довговічні вікна з алюмінію за низькими цінами.
 • В силу особливостей конструкцій термін виготовлення замовлення – 3-6 тижнів, це залежить від технічних особливостей та відтінку, в який планується фарбувати стулки.
 • Монтаж алюмінієвих виробів складніший, ніж установка пластикових профілів, через що його повинні виконувати лише професіонали.
 • Наші фахівці мають багаторічний досвід у склінні приміщень металопластиковими системами та надають гарантію на виконані роботи.
Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон