Металопластикові вікна Windom

Вікна Windom на балкон

вікна Windom на балконРозглядаючи недорогі варіанти скління пластиковими вікнами на віконному ринку можуть запропонувати безліч варіантів профільних систем, одна з яких є профільна система Windom. Даний варіант профільної системи йде універсальним і може використовуватися як в склінні холодних складських приміщень, як і в той же час і житлових приміщень. Профіль Windom на віконному ринку представлений в декількох варіантах підсистем, таких як:

  • Windom ECO (3 камерний профіль шириною 58 мм, хороший дешевий варіант скління складського приміщення)
  • Windom (3 камерна система шириною 60 мм, з більш посиленим армирующим металом всередині, підходить як для складських приміщень, так і для скління житлових площ)
  • Windom Deluxe (5-ти камерна ПВХ система шириною 70 мм., Хороший теплий варіант для скління житлового приміщення)

Дані варіанти профільних систем є відмінним недорогим варіантом скління балконів, і в той же час має естетично красивий вид, і підходить під більшість варіантів скління.

Профіль Windom проводитися в Україні на віконному заводі “Олта» який територіально знаходиться в Броварах. Даний профіль відповідає всім нормам:

  • з виробництва;
  • за якістю;
  • за своїм естетичном виглядом;
  • за технічними характеристиками;

пластиковые окна windom

Ще даний профіль поширене використовується як пластикові вхідні двері з повноцінними посиленими петлями, спеціальним замком, який фіксує стулку в 5-ти точках, так само є варіант вибору ручки як звичайної нажімной, так і варіант офісного типу.

Даний профіль комплектується такими варіантами фурнітури як турецька Reze, або ж німецька Roto, а також австрійська Maco.

Швидше звертайтеся в нашу компанію «Засклити Балкон» і наші менеджери допоможуть Вам підібрати вікна Windom на балкон. Саме той варіант який буде підходити Вам найкраще!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон