Встановлення пластикових вікон в компанії BALKON®

встановлення вікон КиївВстановлення пластикових вікон в компанії Засклити Балкон Ви знайдете вкрай вигідні цінові пропозиції з гарантійним сервісом. Всім відомо, що пластикові вікна мають відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості, але це тільки один компонент для створення теплого і затишного будинку. Щоб все було дійсно якісно і вас більше ніколи не турбували протяги в приміщенні, слід звернути особливу увагу на процес установки виробів. Існує думка, що установка пластикових вікон досить дорога процедура. Але це не завжди так. Висока ціна також не є показниками високої якості продукту.

Як вибрати фірму по встановленню пластикових вікон

Щоб не помилитися у виборі, і купити якісні вікна ПВХ, які прослужать вам довгі роки, слід вибирати тільки відомого, перевіреного виробника. За порадою можна звернутися до своїх знайомих, які вже встановлювали нові пластикові вікна і можуть поділитися своїм досвідом. Також буде корисно проконсультуватися з фахівцем, дізнатися інформацію про різних виробників. Ніколи не варто поспішати, адже мова йде про ваш комфорт.

Процес встановлення пластикових вікон

У наш час металопластикові вікна дуже популярні і мільйони жителів вже змінили свої старі вікна на пластикові і не дарма, пластикові вікна – це герметична конструкція, яка стійка до перепадів температур, протягів, затікання. Звичайно, важливий виробничий цикл вікон, але також важлива установка вікон. Якісна установка і хороша збірка вікон – це запорука надійного скління.

Перший етап встановлення вікон починається з перевірки конструкції, далі виймаються склопакети, стулки знімаються з петель, піднімають виріб по частинах окремо раму і окремо склопакети і комплектуючі.

Встановлення вікон завжди починається з підготовки приміщення, меблі накривають, і звільняють прохід до місця скління. Наступний етап – це демонтаж старих конструкцій, старі стулки знімаються, рама розпилюється на шматки і виймається по частинах.

Проєми готові і можна приступати до скління. Монтажники, як правило, використовують монтажну піну, а також елементи кріплення виходячи їх складу стін, враховуючи ваші побажання при вимірі. Після установки рами, кріпляться аксесуари, такі як відлив, козирок, нащільники, в встановлену раму монтажники встановлюють склопакети, навішують стулки, регулюють фурнітуру, встановлюють підвіконня всередині приміщення. Наостанок встановлюються москітні сітки.

Встановлення пластикових вікон вимагає певних навичок і досвіду, точних вимірів і спеціальних інструментів, якщо ви хочете, щоб вікна служили вам довгі роки, не промерзали і не запотівали, довірте цю справу професіоналам.

Ми готові Вам допомогти в цьому питанні!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон