Антимоскітні сітки купити недорого в Києві

Антимоскітні сітки на пластикові вікна в BALKON®

моситные сетки киевЗ настанням літньої пори, разом з теплом, з’являються настирливі комахи, вирішити цю проблему допоможе москітна сітка. Вона захистить ваш будинок від попадання, комах, пилу, тополиного пуху, завдяки сітці, ви зможете влітку в будь-який час відкрити вікно, і не переживати, про те, що щось буде заважати вам відпочивати.

Москітну сітку можна встановити як на вікно, так і на двері, вони відрізняються способом установки і мають різні кріплення. Існує кілька видів сіток, давайте більш детально розглянемо кожен з варіантів.

Відео огляди про антимоскітні сітки

Види москітних сіток

Внутрішньо проємна сітка (Рамкового типу) – це найпопулярніший і затребуваний варіант сіток, у нас в компанії ми пропонуємо такий варіант для всіх профільних систем. Для середини проємної сітки використовується пластикова рамка, натягується сітка з такими осередками, щоб комахи не пробралися і щоб сітка, не псувала огляд. Усередині проємна сітка, не заважає вікнам закриватися, її можна залишити на всю зиму, вона легко миється і легко кріпитися. Така сітка має металеві вушка Z – подібної форми, які кріпляться за ущільнювач пластикового вікна, так з боків кріпляться пластикові вушка, щоб сітку легко було зняти і встановити з боку приміщення.

Антикішка – це сітка буде актуальна для тих, у кого є тварини. Така сітка зможе витримати вагу тварини, щоб він не випав з вікна, це можливо за рахунок вінілових ниток, покритий поліестером. За своїми функціями вона така ж, як звичайна сітка, але в сім разів міцніше.

Рулонна сітка (ролетна) – така сітка буде актуальна для штульпових вікон і дверей, де немає можливості встановити сітку рамкового типу. Таку сітку необхідно знімати на зиму, але її легко сховати в ролет і використовувати її в міру необхідності, коли ви вдома опустили, коли йдете підняли, щоб вона зайвий раз не загрязнялась.

Сітка плісе– схожа за принципом роботи, на рулонну, але рулонний згортається, а москітна сітка плісе, складається «гармошкою» на кшталт розсувних дверей. У таких сітках немає порогу, і її можна залишати на зиму, але вартість такої сітки істотно вище в порівнянні з іншими варіантами, так як вона виготовляється з особливого пластику.

Сітка на липучках або магнітах – кріпитися на вікна за рахунок лип, у внутрішню частину стулки, вона зручна і проста в експлуатації її легко одягати і знімати до 1000 разів. Вона зберігається в спеціальному футлярі і до нового сезону буде як новенька.

У наш час існує великий вибір москітних сіток, для різних призначень, всі москітні сітки виготовляються індивідуально під ваші розміри! Яка саме сітка, буде відповідати всім вашим вимоги, вирішувати Вам!

Переваги установки москітних сіток:

• При мінімальних вкладеннях ви отримаєте стійкий довготривалий ефект захисту від комах.
• Простота монтажу дозволить вам самостійно ставити і знімати сітки в міру необхідності.
• Ви позбавите себе від необхідності купувати різні засоби по захисту від комах.
• Наявність сіткового бар’єру на отворах є ефективним профілактичним засобом проти укусів комах і наступних алергічних реакцій на укуси

Щоб Ви могли вже завтра поставити їх на свої отвори, оформіть замовлення сьогодні на сайті або по телефону.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон