Винос балкона по підлозі в Києві – створіть простір!

вынос балкона по полу

Безліч людей стикаються з проблемою нестачі простору в квартирі. З тим як швидко розвиваються технології то дану проблему можна вирішити таким варіантом як розширення балкона по підлозі від нашої компанії «Засклити балкон».

Що собою являє такий варіант виносу балкона? Якщо брати такі варіації як винос по підвіконню а саме винесення косинка, то в даному варіанті збільшується тільки простір на рівні підвіконня, так як в варіанті виносу балкона по підлозі збільшується загальна площа балкона що є дуже ефективним способом збільшення фактичної площі вашого житла.

Розглядаючи даний варіант виносу Ви можете втілити в життя всі Ваші бажання і мрії, так як після розширення площі балкон можна облаштувати як зручний кабінет в якому Ви з задоволенням будете працювати вдома з прекрасним видом на вулицю, так само можна розглянути варіант облаштування під спортивний куточок, поставивши туди кілька Ваших будь-яким тренажерів, або ж так само з таким варіантом виносу балкона можна зробити під складське приміщення, де Ви зможете зберігати всі ваші речі, які не потрібні Вам весь час. У той же час даний варіант виносу підходить для кожного неординарного дизайнерського рішення.

 

Даний варіант виносу балкона є дуже універсальним, комфортним і надійним, так як наші фахівці з величезним досвідом допоможуть Вам визначиться з Варіантом балкона саме таким який найбільше підійде Вам! А менеджери віконної компанії “Засклити балкон” зможуть якісно проконсультувати і підказати в Вашому нелегкому виборі! Тому звертайтеся в нашу компанію і ми будемо раді допомогти Вам!

Етапи розширення балкона по підлозі

Спочатку проводиться оцінка стану балконної плити, визначається необхідність її зміцнення. Далі демонтується парапет і проводиться нарощування підстави. Гранично допустимий крок розширення 50 см в кожну сторону.

Збільшувати нижню плиту можна по периметру або фронтально, таким же чином буде додаватися і дах.

Види розширення балкона по підлозі

Установка нового огородження проводиться у відповідності з вибором клієнта, це може бути:

 • Повністю прозоре французьке скління (вікна в підлогу).
 • Установка нового парапету і вікон.
 • Скління холодним або утепленою способом.
 • Подвійний винос: «По підлозі» плюс «Косинка».
 • Винесення і об’єднання з кімнатою.
 • Найвигідніше по результату – розширення по підлозі «Під ключ».

расширение пола на балконе

Винос балкона по підлозі – варіанти оздоблювальних робіт

При замовленні ремонту з виносом Ви можете отримати подвійний ефект: збільшене вдвічі простір і його комфортне облаштування.

Щоб Ваша нова балконні майданчик став по-домашньому затишним і зручною ми виконаємо наступні послуги на замовлення:

 • Утеплення зовнішнє, внутрішнє.
 • Зовнішня оббивка (сайдинг, профнастил).
 • Внутрішнє оздоблення (штукатурка, ПВХ вагонка, дерев’яна вагонка, МДФ, гіпсокартон).
 • Виготовлення, монтаж меблів.
 • Москітні сітки, жалюзі.

В результаті такого комплексного підходу Ваш балкон повністю перетвориться. Винесення на балкон по підлозі з внутрішнім облаштуванням відкриє абсолютно нові можливості по використанню цієї території. Ви зможете обладнати її під окрему кімнату, зробити частиною квартири або відвести їй якусь окрему функціональну роль.

Замовити винос балкона по підлозі недорого – «BALKON®»

Всі ваші ідеї абсолютно реально втілити в життя! Наша компанія пропонує рекордно низькі ціни на матеріали і вигідні розцінки на послуги. А з урахуванням діючих акцій і максимальних знижок, замовлення обійдеться Вам дешевше, ніж Ви очікуєте!
Якість робіт гарантовано високу! Винесення на балкон по підлозі і всі опоряджувальні роботи будуть виконувати професіонали з великим досвідом роботи. По завершенні ремонту обов’язково даємо гарантію на п’ять років і в наслідок виконуємо безкоштовне сервісне обслуговування. По вашому запиту ми надамо вам докладну консультацію.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон