Пластикове підвіконня Kraft (Крафт)

Пластикове підвіконня Kraft (Крафт) – це саме таке підвіконня, яке підійде всім. Ідеально гладка матова і шорстка поверхня прямий капінос і вибір кольорової гами. Пластикове підвіконня Kraft виготовляється в Україні за європейськими стандартами якості. У розрізі якщо дивитися на підвіконня, то можна побачити ребра жорсткості вони дають міцність підвіконню. Зовнішня стінка товщиною 1,2 мм. Можна сказати що це підвіконня середньої міцності, але ставати на нього, щоб помити вікно потрібно обережно або взагалі НЕ СТАВАТИ! Але на нашій практиці за такими рекламаціями звернень не було.

Пластикове підвіконня kraft вибір кольору в BALKON®:

  • білий (гладка поверхня, матовий);
  • полярний дуб (текстурная поверхню, матовий);
  • сірий дуб (текстурная поверхню, матовий);
  • темний дуб (текстурная поверхню, матовий);
  • золотий дуб (текстурная поверхню, матовий);
  • горіх (текстурная поверхню, матовий);
  • антрацит (текстурная поверхню, матовий).

Підвіконня Крафт по глибині можна замовити від 100мм до 600мм, кроком 50мм і довжиною до 6000мм. Але доставку здійснити зможемо не більше 4000мм.

Пластикове підвіконня Kraft (Крафт) відео огляди

І так якщо встановлювати це підвіконня на балкон, то це ідеальний варіант. Гладка матова біла поверхня підвіконня не так приймає на себе пил, він легкий в прибиранні. На балконі рекомендується встановлювати підвіконня не великої глибини, тому що на балконах і так мало місця, і не потрібно забирати його ще підвіконням. Тому деякі Клієнти просять мінімальний розмір – 10см. В разі максимального варіанту можна взяти 20см.

Потрібно ще розуміти, що під раму профілю заходить від 1-го до 3-х см. В залежності який профіль встановлений, якщо взяти підвіконня глибиною 15см це забирає 2см робочої поверхні у нас вже виходить 13см. Ще якщо Ви зробили просто скління і на балконі потім самі будете робити обшивку і утеплення, то теж потрібно враховувати і обговорювати це з майстром. Або якщо замовлення без установки, то обговоріть цей момент з менеджером під час прорахунку. Щоб при замовленні не виявилося, що після всіх обшивок і утеплення по глибині підвіконня не підходить.

Підвіконня можна підрізати і стикувати під потрібним кутом, для цього є спеціальні сполучні заглушки, так само і з торцевими заглушками вони є шириною 60 см. Тобто вона подвійна і можна одну заглушку брати на одне підвіконня.

Якщо брати ламіновані вікна під інтер’єр, то і підвіконня Крафт представляє найпопулярніші кольори ламінації: золотий дуб, горіх, темний дуб, сірий дуб, антрацит. Так само заглушка відповідно під колір підвіконня.

У нашій компанії можна замовити підвіконня як з доставкою, самовивозом або з установкою нашого фахівця. Якщо Ви хочете подивитися види підвіконь є можливість під’їхати в один з наших офісів. Для прорахунку потрібна ширина і довжина підвіконня. За більш детальною інформацією звертайтесь в нашу компанію.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон