Підвіконня на балкон

выбор пластиковых подоконников киев

Дуже важливий елемент в склінні для завершення герметичності і краси інтер’єру – підвіконня на балкон. Без підвіконня так само реально, але підвіконня на балконі перекриє з’єднання балконних рами з парапетом з герметизацією піною.

Підвіконня виконує багато функцій:

  • підставка для квітів і приємного перебування спершись ввечері
  • міні столик для приємного сніданку і романтичної вечері, об’єднуючи балкон з кімнатою
  • поличка для книг або інших предметів поєднуючись з бічними меблевими шафами, комодами

А отримати бажаний результат можливо правильно підібравши підвіконня за якістю покриття, термостійкості і глянсової поверхні враховуючи різницю у вартості пластикових підвіконь.

 

Підвіконня на балкон за якістю – порівняння найпопулярніших підвіконь з ПВХ

Підвіконня Опентек

Найдоступніший в недорогою ціною перевірений багатьма роками українське підвіконня Опентек. Має трохи шорстку поверхню під вікна встановлюється майже в кожному замовленні – 70% продукції виробництва OpenTeck.

Підвіконня Holzdorf

Гладка поверхня, зручно прибирати з широким вибором кольорів від білизни до дерева. Має середню ціну з надійним стійким до води покриттям виробництва Холздорф. Пару років на ринку має хороші відгуки і популярність марка Holzdorf.

Підвіконня Кристалит

Гладкий блискучий верх не затримує бруд і легко очищається незалежно від того, де встановлені пластикові підвіконня кристалів під евровікнами або на заскленому балконі. CRYSTALIT українських виробників з доступним ціновим рівнем.

Підвіконня Danke

Став гаряче, потрапить зі свічки іскра, але немає тривоги адже ДАНКЕ має термо покриття матового і глянцевого характеру за німецькою технологією виготовлення підвіконня DANKE. Порядок цін вище згідно виправданого роками витривалості в побуті.

Ціни на пластикове підвіконня:

 

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон