Внутрішнє оздоблення балкона

Внутрішнє оздоблення балкона – варіанти від BALKON®

внутренняя отделка балконав киеве - BALKON®Часто можна зустріти такий варіант що скління і зовнішні роботи по балкону зроблені, а внутрішнє оздоблення балкона ще не планувалося робитися або клієнти вирішили відкласти це питання на невизначений термін, але все-таки до цього питання рано чи пізно всі повертаються. В такому випадку ми розповімо варіанти внутрішніх оздоблень, які можуть бути виконані на Вашому балконі.

До робіт по балкону під ключ ми переступаємо з обрешітки, вона потрібна для того щоб вирівняти нерівність стін, підлоги, стелі. Для обрешітки використовуються якісно і правильно висушені дерев’яні рейки.

В першу чергу за внутрішньої обробки балкона ми робимо утеплення:

  • Стін;
  • Стелі;
  • Підлоги;

Утеплення ми робимо в основному Стіродур, пінопластом або мінватою. Це відносно недорогі, практичні і ефективні матеріали для утеплення.

Оздоблювальні роботи стелі:

  • Безшовна ПВХ вагонка;
  • Дерев’яна обшивка;

Стеля в основному по затребуваності клієнтів робиться безшовною ПВХ вагонкою, часто в світло білих тонах. Так само користується попитом і дерев’яна обшивка з урахуванням застосування дерев’яної вагонки для стін.

Внутрішнє оздоблення стін:

  • Дерев’яна вагонка;
  • ПВХ вагонка;
  • Гіпсокартон;

внутренняя отделка балкона вагонкой-BALKON®

Дерев’яну вагонку ми використовуємо сосну з сучками. На стінах вагонка кріпиться вертикально, на спеціальну дерев’яну (монтажну) рейку. Рейка монтується до стіни за допомогою дюбеля горизонтально, з інтервалом 50 см між собою. Так само за бажанням клієнта дерев’яну вагонку можна розкрити лаком. ПВХ вагонка не суттєво відрізняється по монтажу від дерев’яної, тільки тим що в дерев’яній використовуються цвяхи, а в ПВХ скоби. Оздоблення гіпсокартоном в основному робиться під подальшу фарбування або поклейку шпалер.

Важливим компонентом внутрішньої обробки балкона є чорнову підлогу. У більшості багатоквартирних будинках підлогу на балконі – це звичайна бетонна плита без будь-яких оздоблень. При цьому рівень підлоги на балконі значно нижче позначки чистового покриття в самій квартирі. Саме для цього перед укладанням обраного підлогового покриття слід зробити чорнову підлогу, який дозволить підняти підставу і стане відмінною утепленій базою під укладанням будь-якого підлогового покриття.

 

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон