Пластикові вікна Salamander на балкон в Києві

Вікна Salamander

окна salamander киев

Металопластикові вікна це один з найважливіших елементів при облаштуванні будинків і квартир. Пластикові вікна – це надійні і герметичні конструкції, які будуть служити вам довгі роки, при цьому вони прості в догляді, особливо вікна Salamander з гладкою поверхнею.

Компанія Salamander була заснована в 1885 році, тоді компанія займалася виготовленням і продажем якісного взуття, але через роки стало актуальним питання заміни дерев’яних вікон на пластикові, і компанія не залишилася осторонь, так як шукала нові можливості і сфери діяльності. У 1973 компанія Salamander почала займатися виготовленням ПВХ профілів році.

Розташувавши свої виробничі потужності в трьох країнах, продукція Salamander надходить в 40 країн і має велику популярність. У 2000-х роках про виробника вікон Salamander заговорили як про надійного постачальника герметичних і якісних вікон.

Всі пластикові вікна діляться на різні класи, в залежності від технічних характеристик, профіль Salamander ставитися до самого вищого елітного класу – це профіль класу А. Всі профільні системи, які відносяться до цього класу, повинні мати товщину зовнішньої стінки від 2,8 до 3, 0 мм.

Вся продукція Salamander має необхідні сертифікати якості, відповідаючи всім нормам європейського стандарту. Це екологічно чистий продукт з широким асортиментом і високими вимогами до якості. Давайте більш детально розглянемо вікна Salamander.

окна саламандер киев

Профільна система Salamander Streamline – 5 камерна рама, ширина 76мм, 2 контури ущільнення з особливого сорту каучуку базово сірого кольору, але також можна поміняти на чорний, є можливість встановити склопакет шириною до 42мм.

Профільна система Salamander bluEvolution – 6 камерна рама, ширина рами 92мм, 3 контури ущільнення з особливого сорту каучуку базово сірого кольору, але також можна поміняти на чорний, є можливість встановити склопакет шириною до 60 мм.

Переваги:

  • Оригінальна німецька система;
  • Білосніжна глянцева поверхня;
  • Якість збірки;
  • Армування для Salamander Streamline -1,5мм, і для bluEvolution – 1,8 мм;
  • Комплектація австрійською фурнітурою Maco.

Вікна Salamander підійдуть для будь-якого клімату по всій Україні, так як профілем на страшні різкі перепади температури, він стійкий як до низької, так і до високої температури. Німецький профіль Salamander ми можемо укомплектувати різними видами склопакетів енергозберігаючим, мультифункційним, ударостійким, а самому профілем надати колір зі структурою дерева і таких близько 30 кольорів на вибір.

Ви можете звернутися за нашими номерами і отримати більш детальну інформацію у наших консультантів. Раді будемо Вам допомогти і підібрати потрібний варіант скління по вашим побажанням і вимогам!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон