Засклити балкон у хрущовці – варіанти замовлення

Засклити балкон у Хрущовці – компанія BALKON®

остекление балкона в хрущевке

У наш час невід’ємною частиною стало скління балкона, за рахунок скління ми можемо продовжити службу нашого балкона, балконної плити, захистити балкон від атмосферних опадів та убезпечити себе і свою сім’ю.

За часів правління Хрущова, була гостра необхідність забезпечити людей житлом, на території колишнього Радянського Союзу, були побудовані будинки як тимчасове житло, ну як ми знаємо, немає нічого постійного, як тимчасове і люди до цього часу живуть в цих будинках. У той час будувалися невеликі квартири і балкони, максимальна висота в таких будинках 2, 7 метрів.

Хрущовки бувають двох видів панельні і з цегли, як правило, це п’яти поверхові, рідше чотирьох і трьох поверхові, розміри вікон в таких будинках однакові, за винятком того, що в цегляних будинках товщі стіни, відповідно укіс ширше, тому й знадобитися більше підвіконня, приблизно 40 см, але повернемося до балкону. Особливість таких балконів перила по всьому периметру балкона, тому обов’язково потрібна зовнішня обшивка і перш, ніж приступити до робіт, потрібно оцінити, в якому стані знаходиться балконна плита.

Варіанти скління балконів в хрущовці

Балкон під ключ у хрущовці Київ - ©Засклити Балкон
Балкон під ключ у хрущовці – © Засклити Балкон

Вартість скління балкона в хрущовці буде, залежить від того який вид скління, ви оберете, давайте розглянемо кілька варіантів:

  • Стандартне скління – це найпростіший і недорогий вид скління, в даному варіанті рами встановлюються на перила і зовні обшиваються сайдингом або профнастилом на ваш розсуд. Наступний етап це утеплення, так само є кілька видів утеплення, мінвата, стиродур і пінопласт. Нашим клієнтам ми рекомендуємо зупинити свій вибір на Стіродур, а в цілих економії розглянути пінопласт. Далі йдуть роботи по обшивці, обшивка пластиковою або дерев’яною вагонкою.
  • Скління з виносом – цей вид скління буде дорожче, але дозволить Вам розширити корисний простір. Можна зробити винос по підвіконню, тобто рами виносяться вперед на 30 см і у вас буде більше місця, можна буде обладнати балкон під кабінет, так само буде більше місця для квітів. Також можна зробити винос по підлозі, такі роботи включають в себе розширення балконної плити, тобто у вас збільшитися площа самого балкона.
  • Французьке скління – принцип цього скління в тому, що ми зрізаємо існуючі перила і встановлюємо скління в підлогу, тобто ваше скління буде на всю висоту балкона. Внизу як правило, встановлюють непрозору сендвіч -панель, можна залишити скло і внизу, щоб не псувати панорамний вид, також є варіант додати склу колір – це тонування пакета, яка останнім часом теж набирає популярність.
  • Скління з дахом – цей варіант актуальний для жителів останніх поверхів, ви можете вибрати їх усіх перерахованих вище варіантів скління, але необхідно буде до скління додати роботи по установці даху.

Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий вибір профільних систем, але всі профільні системи можна поділити на 2 підгрупи це «холодний» вид скління і «теплий».

Засклити балкон у хрущовці: холодний і теплий варіанти

Засклити балкон у хрущовці Київ
Засклити балкон у хрущовці
  • «Холодне» скління підійде в тому випадку, якщо ви не плануєте поєднувати ваш балкон з житловим приміщенням, тобто він буде виконувати виключно функцію балкона, скління від дощу, вітру снігу, зберігання речей. В цьому випадку ви можете розглянути стандартні рами трикамерні з шириною рами 60мм і укомплектувати 1-камерним склопакетом або двокамерним, так само варто врахувати на яку сторону виходять ваші вікна.
  • «Тепле» скління – піде в тому випадку, якщо ви розглядаєте з вашого балкона зробити житлову площу, проводити час на балконі взимку, або плануєте поєднувати з кухнею або кімнатою. В даному випадку необхідно буде добре утеплювати балкон, і встановлювати обігрівальні прилади, а пластикові рами будуть утримувати це тепло. Для такого скління ми рекомендуємо п’ятикамерну профільну систему з шириною рами від 70 мм. і з двокамерним склопакетом.

При виборі будь-якого скління, ми радимо додати енергозбереження на склопакет – це напилення іонів срібла, яке наноситься всередину склопакета, воно буде служити довгі роки, поки буде цілий сам склопакет, за ціною не кусається, при цьому теплові промені відбиває назад в приміщення, працюючи по принципом дзеркала. Також енергозберігаючий склопакет збільшує можливість того, що пакет не буде пітніти і промерзати.

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте! Раді будемо вам допомогти і підібрати потрібний варіант!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон