Скління лоджії 6 метрів – в панельних будинках: варіанти і вигоди

Скління лоджії 6 метрів

У Києві в будинках серії БПС- 6 спроектовані лоджії довжиною 6 метрів. Таку лоджію можна облагородити – склити її красивими і функціональними металопластиковими вікнами.

Стандартні розміри лоджій, в основному, лоджія 3 метри, технологічно 6-ти метрову цільну конструкцію зробити неможливо за технологією, тому найчастіше лоджії такого типу роблять з двох частин, тобто дві конструкції по 3 метра, з’єднуються вони герметично і надійно спеціальним з’єднувачем – H (2-3 мм), його практично не видно і центр з’єднання не ширше ніяким чином і не псується естетичний вигляд загальної конструкції.

Бюджетне скління лоджії 6 метрів

Якщо Ви хочете просто захистити від дощу і вітру Ваш балкон, зробити красиво, але не дорого, можна кожну з двох частин розділити на 4, крайні з обох сторін, від стін закрити білим пластиком тим більше якщо плануються полки або шафа, а середні зробити поворотно-відкидними, профіль можна монтувати 3-камерний, а пакет ставити і однокамерний, і двокамерний. На вартість впливає кількість поворотно-відкидних стулок і седвич панелі трохи дешевше від склопакетів, при цьому теплові та шумоізоляційні характеристики не втрачаються.

Профільні системи на таке скління, ми рекомендуємо, якщо економніш WDS Galaxy, WDS 400 з німецькою фурнітурою WHaus або Opentek Delux з фурнітурою Vorne, дорожче всього лише на 10% будуть Rehau 60 c фурнітурою австрійською Maco.

Тепле скління лоджії 6 метрів

Якщо Ви хочете розширити Вашу кімнату, кухню або зробити з вашого балкона житлове приміщення, в наш час – це популярно і реально, тоді ми рекомендуємо мінімум 5-ти камерні профільні системи з двокамерними пакетами з напиленням енергоефективним і заповненням камер склопакетів аргоном. Поділити рами можна так само, як в першому варіанті або додати ще два вікна з поворотно-відкидним механізмом.

Профільні системи при такому склінні балкона рекомендуємо 5-ти, 6-ти камерні, дешевше на 10% будуть WDS 500, WDS 7, Opentek Ellit, дорожче ціна-якість Rehau 70, Rehau Sinego, Rehau Geneo, Decco 71, Decco 82, Salamander Streamline, Salamander bluEvolution.

Існує два види скління, установка вікон на перила, в будинках раннього будівництва, для такого типу при облаштуванні теплої лоджії потрібно утеплювати і обшивати стіну під вікнами, також рекомендовано утеплювати і підлогу.

Французький балкон 6 метрів

Другий, «французький балкон» вікна в підлогу, сьогодні дуже модний тип скління особливо в новобудовах. Панорамний вид, пропускає максимум світлових і сонячних променів. Підходить як для холодного скління, так і максимально теплих варіантів, підбираємо різні профільні системи. При такому склінні потрібно утеплювати підлогу, якщо плануєте теплий балкон. Можна докласти зусиль і прибрати парапет з цегли або бетону і зробити таке скління в будинках серії БПС- 6.

Звертайтеся! Ми з великим задоволенням допоможемо облагородити Ваш балкон з будь-якої вашої задумкою і на будь-який ваш бюджет!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон