Дах на балкон під ключ – ціна найдоступніша в Києві!

Дах на балкон

Якщо Ви проживаєте на крайніх поверхах вашого будинку, або ж над Вашим балконом немає сусідського балкона, Ви однозначно зіткнетеся з питанням що крім скління, внутрішніх робіт, так само потрібно буде робити і дах на балкон.

До даху на балкон потрібно так само відповідально ставитися, як і до самого склінню або ж іншим моментам облаштування Вашого балкона під ключ, так як від самого даху буде залежати наскільки ефективно буде працювати Ваше скління, а також і утеплення балкона, адже якщо дах зроблена не за правильною технологією, то може з’явиться той же грибок, або ж вогкість на Вашому балконі, що однозначно буде неприємно для кожного господаря.

Дах на балкон може мати кілька варіацій виконання, як у варіанті загального каркаса, так і варіантом прилягання вже до готового парапету. Від варіанту якості споруди самого будинку і того, для чого саме потрібен дах є такі варіанти:

Дах на балкон за типом

На несучі частини опори і самої стіни будинку спирається конструкція. У дуже рідкісних випадках є варіація, коли опорою виступають ПВХ конструкції що у Вас встановлені. Такі варіанти суміщених конструкцій мають недорогу вартість і витримують варіанти важких матеріалів для покрівлі.

– Варіант незалежного вироба

Такий варіант даху виповнюється зварюванням окремого каркаса, який в свою чергу може утримати конструкцію самого даху. Даний тип часто використовується як на балконах невеликий, так і великої площі замовлення, і тут дуже важливо помітити той факт, що потрібно підбирати правильний матеріал по вазі, тому що чим більше площа балкона, тим легше матеріал використовується для даної роботи.

Дані варіанти виходять з того які саме побажання є у Вас, а також по варіації самого балкона, або ж який саме будинок, і в якому стані він знаходиться.

Якщо говорити про конструкцію даху, то дах складається з декількох елементів таких як:

  • -Сам каркас безпосередньо до чого будуть кріпиться всі елементи даху.
  • -Далі робиться каркас для утеплювача зі спеціальних дерев’яних брусів, які найчастіше використовуються, і укладається сам утеплювач безпосередньо, в більшій частині на утеплення використовується мінеральна вата разом з гідроізоляцією – найбільш ходовий варіант для утримання тепла.
  • Фінішним елементом виступає внутрішня обшивка самого даху, є два варіанти даної обшивки, це варіант обшивкою ПВХ вагонкою, а також є варіант обшити дерев’яною вагонкою, і тей і тей варіант йде ходовий і підбирається під Ваш вибір.

Саме тому звертайтеся в нашу компанію «Засклити балкон» і наші менеджери разом з монтажниками, які виступають майстрами своєї справи підкажуть як краще це все зробити!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон