Пластикові вікна купити

Вибір пластикових вікон

Сучасний будинок вже складно уявити без пластикових вікон. І як тільки доходить справа до покупки вікон для себе, ми встаємо перед широким вибором різних виробників. З першого погляду вся продукція схожа і, здавалося б, чим можуть відрізнятися вікна один від одного? Тому визначиться, буде важко не знаючи наскільки сильною може бути різниця в експлуатації між різними характеристиками віконних систем. Тому розглянемо критерії, на які потрібно звертати увагу при виборі вікон для скління балконів, вікон, дверей. Перший важливий факт, на який потрібно звертати увагу це з чого зроблений профіль. Це полівінілхлорид (ПВХ), посилений сталевим армуванням, стійкий до перепадів температури і здатний прослужити понад 50 років. Також потрібно визначити якої товщини Вам потрібен профіль, буде він «теплий» або «холодний», вибрати наявність камер склопакета, його формулу. Важливим фактом герметичності пластикових вікон є ущільнювальна гумка ну і звичайно ж фурнітура, сучасні стулки з товстим склопакетом важать багато і можуть відкриватися щорічно понад тисячу раз. Неякісна фурнітура після місячного користування почне створювати проблеми у використанні у вигляді зламаних ручок, петель, продувки з під стулки. Щоб уникнути такого результату, вибирайте перевірену часом і якісну фурнітуру виробників – Siegenia, MACO, Roto, Winhaus.

Розглянемо вікна призначені для першої температурної зони.

Якщо обговорювати оптимальні орієнтовні характеристики вікон, то відповідно до нормативів для 1 температурою зони України віконний профіль повинен бути оснащений двокамерним склопакетом (3 скла) наповнений газом Аргон з енергозберігаючим покриттям з іона срібла на внутрішній поверхні скла і п’яти камерної профільної системою.

Головна опція металопластикових вікон – енергозбереження.

Крім красивого зовнішнього вигляду, вікна повинні мати енергозберігаючими властивостями. Склопакет з енергозбереженням відрізняється від звичайного тим що на одному або двох з його стекол є напилення іонів срібла. Завдяки цій властивості склопакет працює як дзеркало і відображає все тепло назад у приміщення. Якщо перевести його функціональність в цифри, то такий склопакет буде «тепліше» від звичайного на 30-50%. Для ще більшого ефекту в одну або дві камери накачується газ аргон. Аргон має високий показник опору теплопередачі і підсилює енергоефективність склопакета в цілому. Також важливо знати, що склопакет з аргоном і без напилення діяти не буде. Аргон є додатковою опцією і за замовчуванням не додається. Ну і звичайно для багатьох важлива ціна питання. Практика показала, що різниця у вартості звичайного склопакета і склопакета з газом і енергозбереженням становить всього 10-12%. Таким чином ми отримуємо різницю у вартості набагато менше ніж різниця в ефективності теплоізоляції.

Пластикове вікно в розрізі

Розглянемо основні складові вікна. Головна несуча частина вікна, своєрідна «коробка», яка збирається з пластикового багатокамерного профілю і кріпиться у віконному отворі. Профіль нарізається строго за розмірами вікна. Рама утримує на собі стулки зі склопакетами саме тому вимагає особливої ​​жорсткості, а жорсткість конструкції додає армирующий метал всередині профілю, який знаходиться в рамі, стулках і імпості і має П-подібний, Г-подібний або замкнутий спосіб. Стулка – також, як і рама виготовляється з пластикового профілю. Функція його роботи – це відкривання стулки. Імпост – це пластиковий профіль зі сталевим посиленням усередині. Служить для поділу вікна на частини. Дуже важливим складовим вікна є склопакет, який ми сприймаємо як елемент, через який можна дивитися на вулицю. Але все ж якщо поглибиться і розглянути його властивості, то він є герметичною конструкцією з двох або трьох стекол. Між стеклами розташовується алюмінієва рамка, що заповнюється так званим молекулярним ситом, яке поглинає вологу і вберігає вікна від конденсату.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон