Ламіновані вікна

Ламіновані вікна Київ

У наш час все більше популярними і затребуваними стають пластикові ламіновані вікна, особливо при склінні котеджів і заміських будинків. І це не дивно, адже вони довговічні. Не вимагають особливого догляду, наприклад фарбування, що б відновити колишній вигляд.

Стандартним кольором вважається білий колір рам, а ось ламіновані – це незвичайне, оригінальне рішення, особливо там, де білі рами недоречні для дизайнерського рішення.

Пластикові вікна – це нанесення декоративної кольорової плівки на пластиковий білий або кольоровий профіль, за допомогою спеціальних клеїв і ламінуючого обладнання при температурі 125-130 градусів за шкалою Цельсія. Сучасні технології дозволили розробити клей без розчинника, тому вони абсолютно безпечні для людей.

На вибір є більше 30 кольорів, можна підібрати плівку зі структурою дерева, або однотонну. Не дивлячись на те, що плівка тонка, вона дуже міцна, здатна захистити профіль і підвищити його термін служби. В процесі експлуатації на плівці, не будуть помітні подряпини, сліди бруду і відбитки пальців.

Ламіновані вікна відео огляди:

Ламінація конструкцій буває декількох видів:

  • Ламінація в «масі» – цей вид ламінації полягає в тому, що ламинацию (плівку) наносять з двох сторін. Якщо ви вибираєте стандартні кольори, а до них відносяться махагон, темний дуб, золотий дуб, при цьому профіль використовується не білий, а карамельний або темно-коричневий. Якщо ви вибираєте нестандартний колір і хочете, щоб ламінація була з двох сторін, то основа, торці, будуть білі.
  • Ламінація «внутрішня» – плівка наноситься тільки з боку приміщення, до такого вікна можна підібрати підвіконня в колір ламінації.
  • Ламінація «зовнішня» – плівка, ламінація наноситься з боку вулиці, а в приміщенні рами білі.

Також надати колір профілю можна ще за допомогою спеціального фарбування, але в наш час цей метод все більш популярний.

Ламіновані вікна - варіанти кольорів

 

Заламинировать можна будь-який профіль. У нас великий вибір профільних систем:

  • Rehau;
  • Salamander;
  • Veka;
  • KBE;
  • Decco;
  • WDS;
  • Open Teck.

Дані профільні системи можна заламинировать з двох сторін (в масі), всередині і зовні.

Тільки профіль WDS можна заламинировать з двох сторін, або з однієї тільки зовні. Як правило, на ламінацію конструкцій потрібно більше часу, ніж для білих рам, орієнтовно 2-2,5 тижні, коли для виготовлення білих рам 3-5 днів.

Ламіновані конструкції і їх функціональність перевірена роками, такі пластикові вікна допоможуть додати вашому приміщенню оригінальний зовнішній вигляд. Під обрану вами ламинацию можна підібрати ручки і накладки на петлі одного кольору.

Можливо, у вас залишилися питання? Наші менеджери допоможуть знайти відповіді! Звертайтеся!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон