Пластикові вікна WDS

пластиковые окна вдсВікна WDS. Чули, ні ?! Тоді ото ми заводі виробнику ПВХ профілів. Місто Дніпро, завод МІРОПАЛСТ, саме цей завод на українському ринку зайняв одну з лідируючих позицій і це не випадково. Адже профільні системи ВДС не тільки хорошої якості коекструзіі, але і демократичною цінової політики. Компанія МІРОПЛАСТ з’явилася на віконному ринку в 2006 році, а в 2012 році вони в 3 рази збільшено виробничі потужності і впроваджені новітні технології екструзії профілю. Завод розширює свою географію далеко за межі України. Профільні системи ВДС дозволяють створювати практичність і затишок для будинків, офісів, комерційних і виробничих приміщень. Забезпечуючи в першу чергу безпеку і відмінну звуко- тепло- і шумоізоляцію. Команда фахівців, яка ніколи не зупиняється на досягнутому, адже віконна індустрія має велику конкуренцію і стрімкий розвиток, для цього і потрібні фахівці, які в свою чергу будуть йти в ногу з новими технологіями. Для цього
використовують новітнє обладнання з налагодженим виробничим процесом у виготовленні ПВХ профілів, кожен процес має свою не малу важливість, тому контроль проводиться, починаючи від виготовлення безпосередньо самої рами, закінчуючи комплектуючими деталями!

Пластикові вікна WDS на вибір:

Тепер розглянемо, що нам пропонує Компанія МІРОПЛАСТ за варіантами профільних систем:

  1. Класичний – базовий профіль WDS Galaxy, три камери в розрізі цієї профільної системи. Вона базово відповідає всім вимогам по тепло- і шумоізоляційні властивостями. Профіль поєднує в собі, важливі моменти при виборі віконної системи, це ціна-якість. Ви отримаєте хороший профіль за оптимальною ціною. Монтажна глибина 60 мм. Можливість установки склопакета шириною від 24 мм. до 32 мм. Скло товщиною 4 мм. Двоконтурний ущільнювач сірого кольору.
  2. Профіль WDS 400 – простота класичного вікна. лаконічність і якість – цей профіль не вимагає додаткового догляду, він зробить «все сам». П – образна армування, товщина зовнішньої стінки 2,7 мм. Монтажна глибина 60 мм. 4 камери а розрізі профілю, що підвищує показники теплозбереження і шумоізоляції. Є можливість установки як 1к склопакета (24 мм. Товщиною) так і 2к (32 мм. Товщиною). Марка скла М1 – по ГОСТ стандартам. В даному профілі вже є можливість виготовляти конструкції будь-якої складності.
  3. Следуюющій профіль WDS 500 – 5 камерний, теплий профіль. Якщо вам потрібно тепле пластикове вікно, або ж баклкон як продовження кімнати з хорошими показниками теплозбереження та шумоізоляції. Тоді цей варіант, саме те, що потрібно! Монтажна глибина 70мм. Можливість установки склопакета товщиною 40мм. Конструкція жорстка за рахунок армування товщиною 1.5 мм., Що відповідає ДСТУ.
  4. WDS 7 SERIES – має в комплектакціі 6 камер в стулці і рамі, монтажна глибина профілю – 70мм. Товщина зовнішньої стінки 2.8 мм. Можливість установки склопакета 40 мм. Це покращена версія профільної системи ВДС 500 + 1 додаткова повітряна камера в рамі і стулці профілю. WDS 7 Series, має високі показники до вітрових навантажень завдяки своїй жорсткості. Профіль цього задовольнить вимоги будь-якого клієнта, відповідає всім технічним показникам.

Вікна WDS – тепло, затишок, комфорт на рівні з якістю, ціною та сучасними технологіями. Тут Ви знайдете для себе найпотрібніший варіант, адже лінійка цієї профільної системи дозволяє заощадити розумно і виконати засклення балконів і лоджій на вищому рівні. А якщо і платити, то з інвестицією в майбутнє, в якісний профіль з європейськими вимогами.

окна wds киев

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон