Пластикові вікна REHAU

Пластикові вікна REHAU

Пластикові вікна REHAUПластикові вікна REHAU – світовий лідер на ринку світлопрозорих енергозберігаючих вікон. Запорука успіху і якості. Історія заснування компанії Rehau починається з 1948 року. Компанія випускала деталі до автомобілів і шланги для поливу, працювала одна лінія екструдера і три людини. Перший віконний металопластиковий профіль був проведений в 1969 році. Саме з цього часу починається найбільша історія профілю Rehau. Уже 2000 року Rehau представляє перший віконний профіль для сучасного енергозберігаючого будинку. Rehau колосально величезний німецький концерн, а також провідний постачальник з металопластикового профілю.

Потужності цього концерну розташовані в 21 країнах світу, а це 42 заводу з кількістю співробітників до 20 тисяч. У Rehau є також інститут дослідження полімерів, який постійно вдосконалює складу профілю і впроваджуючи все нові технології. Таким впровадженням в 2008 році став новий революційний профіль Rehau Geneo. Унікальність профілю полягає в Армуючі волокна – інноваційна матеріал на основі фіброволокна – RAUFIPRO. Центральний офіс Rehau розташований в Німеччині. На Україні знаходиться представництво і навчальний ценрт «Академія Rehau» і діють чотири склади.

Пластикові вікна REHAU на балкон

Сам профіль завозять або прямо з Німеччини, або з Польщі. Так як в Польщі, в місті «Шрем», міститься величезний і найближча до нас завод з виготовлення профілю та комплектуючих. Німецькі вікна Rehau – це якість, перевірена роками! Оригінальний профіль, комплектуючі та фурнітура Maco в тандемі працюють на відмінно!

Оригінальність профілю наших вікон, Ви можете знайти на кожній його частині:

  • серійний номер в торці рами кроком 50 см – можна набрати «Академію Rehau» і перевірити справжність профілю і дізнатися, коли завезли його на Україну,
  • лазерне гравіювання серії всередині стулки – Rehau, світло сірим кольором.

Всі пластикові вікна REHAU укомплектовані надійної і найякіснішої австрійською фурнітурою Maco – лідер на ринку фурнітури до металопластикових вікон.

Використовуємо склопакети так само європейських брендів GlassTrösch і GlobalGlass.

Хочете якісні вікна?

Тоді Вам до нас – компанію BALKON®, звертайтеся!

Ми подаруємо Вашому будинку тепло і затишок з нашими вікнами Rehau!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон