Винос балкона по підвіконню

балкон с выносом по подоконнику-BALKON®Винос балкона по підвіконню – це так звані ремонтно – монтажні роботи, спрямовані на збільшення житлового простору. Правильний винос балкона – це можливість отримання додаткової кімнати без колосальних перебудов і що важливо сварок з сусідами.

Якщо у Вас бетонний парапет, то оптимальним варіантом буде робити балкон з виносом по підвіконню. Допустимі норми для виносу по підвіконню до 300 мм, такий винос при кваліфікованому монтажі буде повністю безпечний. При такому виносі підвіконня у Вас буде 350 мм, широкий і зручний. Першим етапом даного виносу буде зварювання виносного металевого каркаса, який виготовляють з прокатного куточка. Крок гаків каркаса буде залежати від загальної ширини балкона або лоджії. Винос балкона по підвіконню відбувається шляхом монтажу підвіконня з застосуванням опорних кронштейнів. Зробивши таку конструкцію Ви можете бути впевнені що вона буде з підвищеною міцністю, а також завдяки даній споруді виносу буде рівномірно розподілена навантаження по всьому периметру, що точно буде гарантувати довговічність Вашої конструкції.

Винос балкона по підвіконню Київ вул. Чаадаєва 3 фото 16 бригади
Винос балкона по підвіконню Київ вул. Чаадаєва 3

Дуже часто для зварювання виносу потрібно зробити так зване посилення парапету. Такий варіант у разі якщо конструкція буде многокамерная і склопакети важкі або планується винос більше 30 см., Саме в таких випадках необхідно перестраховуватися і виготовляти посилені кронштейни. Посилені кронштейни від звичайних відрізняються тим, що з краю кронштейна до парапету приварюють додаткові скоси з металевого куточка.

Також в разі винесення по підвіконню ми хочемо, щоб і зовні балкон залишався красивим, підвіконня «теплим», наші майстри виробляють обшивку з утепленням. Конструкція обшивається зовні профнастилом або сайдингом. Це довговічні матеріали, які стійкі до частих змін погодних умов, вони також не підлягають вигоряння і з часом не мають властивості тріскатися. Ну і для комфортного і теплого подальшого перебування на балконі або лоджії його потрібно утеплити. Утеплення виносу ми робимо пінопластом або Стіродур.

Короткий винос балкона з зовнішньої обшивкою і утепленням – це гарант теплою і герметичній конструкції. А широкий підвіконня відмінний і комфортний варіант для подальшого використання. Майстри нашої компанії проведуть якісний завмер і діагностику Вашого балкона і втілять всі Ваші мрії по балкону в реальність.

Ваше бажання збільшити площу лоджії легко здійснимо! У компанії «Засклити Балкон» ви зможете замовити найдешевший варіант розширення – винос по підвіконню. Він передбачає висунення зони скління на 0,15 – 0,30 м назовні за допомогою міні каркаса, закріпленого по краю бетонного парапету. Для його створення застосовуються металеві кронштейни, які забезпечують надійну основу для вікон.

Зовні «косинка» обшивається оздоблювальним матеріалом, всередині утеплюється, а зверху переводили в готівку широким підвіконням. Скління проводиться по краю оновленого периметра.

В результаті Ваша лоджія стане просторіше в зоні вікон, саме тому даний спосіб отримав ще одну назву – винос «По підвіконню».

вынос подоконника на балконе -BALKON®Переваги виносу Косинка для лоджії

Збільшуючи квадратуру від верху перил до стелі, винос лоджії Косинка створює відчуття простору.

Навіть незначне висунення вікон дозволить вам зробити цю площу більш корисною і привабливою:

 • Додаткові квадратні метри розширюють робочий простір, створюють психологічний комфорт і підвищують зручність території.
 • Оновлена геометрія лінії скління може стати вигідним акцентом в дизайнерському оформленні лоджії.
 • При об’єднанні з суміжним приміщенням винос Косинка дозволить досягти більш ефективного результату.
 • Лоджія з виносом по підвіконню може стати окремою міні-кімнатою або переобладнуватися під будь-яку функціональну зону.

Пластикові вікна для виносу Косинка на лоджії

Варто відзначити, що внесений металокаркас під вікна відрізняється підвищеною міцністю.

По-перше, ми застосовуємо для його виготовлення надійні кронштейни, кріпильні матеріали.

По-друге, виконуємо роботи відповідно до технології, з урахуванням все конструктивних особливостей і норм безпеки.

Тому новостворена платформа фактично стає монолітним продовженням парапету.

Отриманий каркас відмінно витримує навантаження пластикових вікон і не обмежує вас у виборі їх комплектації.

У нашому онлайн магазині можна купити системи ПВХ українського і зарубіжного виробництва (Польща, Німеччина) в будь-якому класі, це можуть бути:

 • Базові віконні системи з трикамерного профілю і полегшених однокамерних склопакетів.
 • Утеплені світлопрозорі конструкції з п’яти-, шестикамерних рам і більш потужних двокамерних склопакетів.
 • Поряд з виносним склінням Ви можете замовити і переустановку балконного блоку (вікно і балконні двері).
 • Ми запропонуємо на Ваш вибір різні підвіконня, які поряд з естетичною функцією виконуватимуть ще й роль зручної стільниці.

Винос балкона по підвіконню – «Засклити Балкон»

Ви зможете замовити у нас винос Косинкою на лоджію за найнижчими цінами!

На ваш вибір кілька способів ремонту:

 • Розширення площі в класах від «Економ» до «Максимум» з різною ефективністю скління.
 • Винос Косинка лоджії під ключ з утепленням, внутрішньою обробкою, установкою шаф.
 • З установкою ламінованих пластикових вікон на балкон

Загальна вартість робіт буде розрахована з урахуванням знижок і акційних програм. Гарантія на винос 5 років.

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон