Винос балкона по підвіконню

Балкон з виносом по підвіконню

балкон с выносом по подоконнику-BALKON®Розширення і винос Вашого балкона – це так звані ремонтно – монтажні роботи, спрямовані на збільшення житлового простору. Правильний винос балкона – це можливість отримання додаткової кімнати без колосальних перебудов і що важливо сварок з сусідами.

Якщо у Вас бетонний парапет, то оптимальним варіантом буде робити балкон з виносом по підвіконню. Допустимі норми для виносу по підвіконню до 300 мм, такий винос при кваліфікованому монтажі буде повністю безпечний. При такому виносі підвіконня у Вас буде 350 мм, широкий і зручний. Першим етапом даного виносу буде зварювання виносного металевого каркаса, який виготовляють з прокатного куточка. Крок гаків каркаса буде залежати від загальної ширини балкона або лоджії. Винос балкона по підвіконню відбувається шляхом монтажу підвіконня з застосуванням опорних кронштейнів. Зробивши таку конструкцію Ви можете бути впевнені що вона буде з підвищеною міцністю, а також завдяки даній споруді виносу буде рівномірно розподілена навантаження по всьому периметру, що точно буде гарантувати довговічність Вашої конструкції.

Дуже часто для зварювання виносу потрібно зробити так зване посилення парапету. Такий варіант у разі якщо конструкція буде многокамерная і склопакети важкі або планується винос більше 30 см., Саме в таких випадках необхідно перестраховуватися і виготовляти посилені кронштейни. Посилені кронштейни від звичайних відрізняються тим, що з краю кронштейна до парапету приварюють додаткові скоси з металевого куточка.

Також в разі винесення по підвіконню ми хочемо, щоб і зовні балкон залишався красивим, підвіконня «теплим», наші майстри виробляють обшивку з утепленням. Конструкція обшивається зовні профнастилом або сайдингом. Це довговічні матеріали, які стійкі до частих змін погодних умов, вони також не підлягають вигоряння і з часом не мають властивості тріскатися. Ну і для комфортного і теплого подальшого перебування на балконі або лоджії його потрібно утеплити. Утеплення виносу ми робимо пінопластом або Стіродур.

Короткий винос балкона з зовнішньої обшивкою і утепленням – це гарант теплою і герметичній конструкції. А широкий підвіконня відмінний і комфортний варіант для подальшого використання. Майстри нашої компанії проведуть якісний завмер і діагностику Вашого балкона і втілять всі Ваші мрії по балкону в реальність.

Ваше бажання збільшити площу лоджії легко здійснимо! У компанії «Засклити Балкон» ви зможете замовити найдешевший варіант розширення – винос по підвіконню. Він передбачає висунення зони скління на 0,15 – 0,30 м назовні за допомогою міні каркаса, закріпленого по краю бетонного парапету. Для його створення застосовуються металеві кронштейни, які забезпечують надійну основу для вікон.

Зовні «косинка» обшивається оздоблювальним матеріалом, всередині утеплюється, а зверху переводили в готівку широким підвіконням. Скління проводиться по краю оновленого периметра.

В результаті Ваша лоджія стане просторіше в зоні вікон, саме тому даний спосіб отримав ще одну назву – винос «По підвіконню».

вынос подоконника на балконе -BALKON®Переваги виносу Косинка для лоджії

Збільшуючи квадратуру від верху перил до стелі, винос лоджії Косинка створює відчуття простору.

Навіть незначне висунення вікон дозволить вам зробити цю площу більш корисною і привабливою:

 • Додаткові квадратні метри розширюють робочий простір, створюють психологічний комфорт і підвищують зручність території.
 • Оновлена геометрія лінії скління може стати вигідним акцентом в дизайнерському оформленні лоджії.
 • При об’єднанні з суміжним приміщенням винос Косинка дозволить досягти більш ефективного результату.
 • Лоджія з виносом по підвіконню може стати окремою міні-кімнатою або переобладнуватися під будь-яку функціональну зону.

Пластикові вікна для виносу Косинка на лоджії

Варто відзначити, що внесений металокаркас під вікна відрізняється підвищеною міцністю.

По-перше, ми застосовуємо для його виготовлення надійні кронштейни, кріпильні матеріали.

По-друге, виконуємо роботи відповідно до технології, з урахуванням все конструктивних особливостей і норм безпеки.

Тому новостворена платформа фактично стає монолітним продовженням парапету.

Отриманий каркас відмінно витримує навантаження пластикових вікон і не обмежує вас у виборі їх комплектації.

У нашому онлайн магазині можна купити системи ПВХ українського і зарубіжного виробництва (Польща, Німеччина) в будь-якому класі, це можуть бути:

 • Базові віконні системи з трикамерного профілю і полегшених однокамерних склопакетів.
 • Утеплені світлопрозорі конструкції з п’яти-, шестикамерних рам і більш потужних двокамерних склопакетів.
 • Поряд з виносним склінням Ви можете замовити і переустановку балконного блоку (вікно і балконні двері).
 • Ми запропонуємо на Ваш вибір різні підвіконня, які поряд з естетичною функцією виконуватимуть ще й роль зручної стільниці.

Замовити винесення Косинка на лоджію – «Засклити Балкон»

Ви зможете замовити у нас винос Косинкою на лоджію за найнижчими цінами!

На ваш вибір кілька способів ремонту:

 • Розширення площі в класах від «Економ» до «Максимум» з різною ефективністю скління.
 • Винос Косинка лоджії під ключ з утепленням, внутрішньою обробкою, установкою шаф.
 • З установкою ламінованих пластикових вікон на балкон

Загальна вартість робіт буде розрахована з урахуванням знижок і акційних програм. Гарантія на винос 5 років.

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон