Нестандартні пластикові вікна

Вікна нестандартної форми

нестандартные пластиковые окна

Вікна незамінні елементи будь-якого архітектурного проекту, так як з розташування, формат і конфігурація формірують наше перше враження про фасадній екстер’єрі будівлі.

Так само, само собою і оформленні простору самого приміщення. Затишок, комфорт і естетичність.

Нестандартні вікна бувають в таких варіаціях:

 

Кожна з цих конструкцій має свій неповторний вигляд, підкреслить стиль і смак свого господаря, головним критерієм тут залишається правильний вибір форми, завмер і природно монтаж самого профілю, від нього залежить довговічність експлуатації такої конструкції, тому ці всі моменти потрібно довіряти тільки професіоналам.

Нестандартні вікна можуть бути ламінованим, колір визначаєте вже Ви, з особистими побажаннями. Нестандартні конструкції ламинируются точно так же, як і стандартні. Тільки варто розуміти, що це процес більш трудомісткий і займе трохи більше часу з виготовлення, так як виготовлення самих нестандартних вікон за часом длительней від звичайного вікна і + ламінація.

виды нестандартных окон

Не варто забувати, що у нестандартних розмірів металопластикових вікон є свої обмеження, наприклад кут у трикутного вікна, повинен бути не менше 30 градусів – це для глухий конструкції, якщо ж конструкція поворотно-відкидна, то не менше 56 градусів. Якщо ж у арочного вікна є стулка, то вигин повинен бути не менше 40 см. В радіусі, а для глухого вікна – 35 см.

Проявіть свою індивідуальність в геометрії, Ваша фантанзія – наші точні прорахунки! І тільки в цій комбінації, все буде на вищому рівні!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон