Шпроси на пластикові вікна

Шпроси для вікон

шпросы для окон и дверейКожна людина хоче якось виділяти себе з суспільства, або ж своїми вчинками або ж якимись іншими речами. На сьогоднішній день у віконній індустрії є безліч варіантів як можна виділити себе і показати свою індивідуальність, одним з таких варіантів є шпроси для вікон.

Цей на перший погляд не такий вже важливий елемент декору як шпроси зможе зробити Ваше вікно більш естетично красивими і елегантними надаючи їм образ як в найбільших замках.

Адже варіації шпрос йдуть під Ваші неординарні ідеї, так як вони використовуються як вузькі, так і широкі, прямі або ж під певним кутом, круглі або варіантом півкола якщо розглядати варіант арочного вікна. Дані шпроси на вікна можуть бути як симетричними, так і асиметричними, мати різні варіанти розподілу і відстані між ними.

Які шпроси на вікна пластикові ми пропонуємо

Варіанти шпрос також варіюються між такими як:

  • варіант накладних, тобто клеются вже на готові склопакети;
  • так і шпроси які вже спочатку встановлюються всередині склопакета і зроблені за спеціальною технологією;

Найчастіше, майже у всіх випадках використовуються шпроси саме ті, які вже з заводу комплектуються всередині склопакета, що є більш надійним варіантом в експлуатації, і зручніше в догляді вікон.

Шпроси на вікна бувають:

  • як різної товщини (8мм, 9мм, 16мм, 18мм, 25мм в залежності від виробника);
  • так і різної форми (прямі, напівкруглі, круглі);
  • також шпроси використовуються або в 3 стандартних кольорах, таких як (білий, золотий, темний дуб) так і під можливість ламінації в інший колір шпрос товщиною (16мм, 18мм, 25мм).

Швидше звертайтеся в нашу компанію «Засклити Балкон» і ми якнайшвидше допоможемо в Вашому  виборі і неординарному рішені!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон