Засклити балкон вікнами KBE в Києві

Вікна KBE

Засклити балкон вікнами KBEВибираючи вікна, клієнти звертають увагу на багато показових фактів про профіль. І багато хто вирішує засклити балкон вікнами KBE!Німецька профільна система KBE займається виробництвом вікон з 1985 року, і вже багато років ця профільна система користується популярністю в Україні. І це зовсім не дивно, тому що вікна KBE – це завжди бездоганна, висока якість, відмінні експлуатаційні властивості і інноваційний підхід до виробництва. Прийнято вважати, що головною відмінністю і недоліком ПВХ вікон, від дерев’яних є шкідливі компоненти, що входять до складу профілю. Однак саме профільна система KBE перша в світі яка створена на базі екологічно чистого профілю.

Як краще засклити балкон вікнами KBE? Є 3 лінійки профільної системи KBE:

  • KBE 58
  • KBE 70GT plus
  • KBE 70ST plus

Засклити балкон вікнами KBEЛінійка KBE 58 – це 3-камерна ПВХ система з монтажною глибиною 58 мм. Установка склопакета в ширині 32 мм. Звукоізоляція даної профільної системи досягає до 32 дБ. Якщо розглядати морозостійкість даного профілю, то це +/- до – 60 градусів. Герметичність контурів ущільнення відповідає класу А. Колір ущільнювальної гумки в стандартному чорному кольорі. Відмінно підійде в заміські будинки, котеджі, а також і в квартири. Універсальна система дозволить виготовити як вікна, так і двері в відмінній якості. Саме тому віконна система KBE58 стала базовим варіантом серед профільних систем.

Лінійка KBE 70GT plus – 4-камерна профільна система монтажною глибиною 70 мм., Установка склопакета товщина якого 40 мм. Армуючий метал в профілі 1,5 П-подібної форми. Відмінний вибір для тих, хто вирішив працювати з профільною системою глибиною 70 мм. Це перевірена система для об’єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм. Опір теплопередачі профілю = 0,76.

Лінійка KBE 70ST plus – віконна 6-камерна система глибиною 70 мм., Склопакет шириною 40 мм. Коефіцієнт опору теплопередачі 0,87. Звукоізоляція 4 класу. Має сучасний вигляд зі скошеними штапиками, а також показник підвищеної тепло і звукоізоляції. Вікна в профілі KBE 70ST plus з’єднують в собі функціональність, комфорт і абсолютну безпеку.

У нашій компанії Ви можете швидко і якісно засклити балкон вікнами KBE!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон