Винос балкона по підвіконню в хрущовці

Балкон з виносом в хрущовці

Сьогодні в Києві люди дуже раціонально розподіляють свою житлоплощу. Кожен квадратний метр квартири повинен бути функціонально облаштований. Дуже популярно і практично стало розширення балконів, з метою продовжити житлове приміщення або зробити ще одну корисну зону, тобто балкон з виносом і зовнішньої обшивкою парапету

Ми розглянемо розширення балкона по підвіконню з металевими поручнями – винос за типом «каркас». Такий тип виносу потрібен якщо потрібно зміцнити і розширити існуючі металеві перила. Рекомендована відстань виносу, яке відповідає нормам безпеки не більше 30 см.

Першим етапом такого виносу є зварювання металевого каркаса, для надійності і витримки металопластикових конструкцій, використовують квадратний куточок, розміром 32 * 32 мм і товщиною від 3,2 до 4 мм. Обов’язково кількість стійок звареного каркаса повинна відповідати кількості імпостов на рамі. Після цього на підготовлений каркас наварюєш окантовка, для кращого кріплення дерев’яних стійок.

Другим етапом, після зварювання каркаса, слід кріплення дерев’яних стійок для утеплення та слушні обробки.

Третім етапом, є зовнішня обробка. Для зовнішньої обшивки можна використовувати як сайдинг, так і профнастил.

Сайдинг – міцний, надійний матеріал, негорючий, призначений для обробки фасадів і балконів. Горизонтальні панелі зі смужок 20-25 см, довжиною 4 метри, розташовуються внахлест, щільно замикаються межшевнимі замками.

Профнастил – металевий лист (гофри), товщиною від 04 мм до 1 мм. Вертикальні листи кріпляться спеціальними саморізами, шапочки яких в колір профнастилу. Рекомендований матеріал, більш міцний для обшивки балконів для першого, другого поверху.

Найбільш популярним і затребуваним все-таки є сайдинг. Завдяки різноманітності кольору, зрадить індивідуальність вашому балкону.

Головною перевагою виносу за типом «каркас» є широке підвіконня.

обшивка балкона с выносом сайдингом

Дуже важливо, що б простір під підвіконням було максимально утеплено. Тому ми рекомендуємо вам, проводити і внутрішнє утеплення. З матеріалу, можете вибрати пінопласт, мінвату або стиродур. Якщо не виконати роботи по утепленню, то навіть самі теплі і якісні вікна не врятують від промерзання підвіконня. Найвищі показники по теплоізоляції присутні у стіродур, при цьому у нього невеликі габарити і він екологічно чистий матеріал.

Дуже важливо, коли майстер заміряє він же і монтажник, який буде виконувати всі промовлені на вимірі з вами роботи.

У нас працюють саме такі професіонали. Набирайте і ми зробимо ваш балкон теплим і затишним місцем у вашій квартирі.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон