Балкон з виносом у хрущовці

Сьогодні в Києві люди дуже раціонально розподіляють свою житлоплощу. Кожен квадратний метр квартири повинен бути функціонально облаштований. Дуже популярно і практично стало розширення балконів, з метою продовжити житлове приміщення або зробити ще одну корисну зону, тобто балкон з виносом і зовнішньої обшивкою парапету

Ми розглянемо розширення балкона по підвіконню з металевими поручнями – винос за типом «каркас». Такий тип виносу потрібен якщо потрібно зміцнити і розширити існуючі металеві перила. Рекомендована відстань виносу, яке відповідає нормам безпеки не більше 30 см.

  • Першим етапом такого виносу є зварювання металевого каркаса, для надійності і витримки металопластикових конструкцій, використовують квадратний куточок, розміром 32 * 32 мм і товщиною від 3,2 до 4 мм. Обов’язково кількість стійок звареного каркаса повинна відповідати кількості імпостов на рамі. Після цього на підготовлений каркас наварюєш окантовка, для кращого кріплення дерев’яних стійок.
  • Другим етапом, після зварювання каркаса, слід кріплення дерев’яних стійок для утеплення та слушні обробки.
  • Третім етапом, є зовнішня обробка. Для зовнішньої обшивки можна використовувати як сайдинг, так і профнастил.

Балкон з виносом відео огляди від BALKON®

Сайдинг – міцний, надійний матеріал, негорючий, призначений для обробки фасадів і балконів. Горизонтальні панелі зі смужок 20-25 см, довжиною 4 метри, розташовуються внахлест, щільно замикаються межшевнимі замками.

Профнастил – металевий лист (гофри), товщиною від 04 мм до 1 мм. Вертикальні листи кріпляться спеціальними саморізами, шапочки яких в колір профнастилу. Рекомендований матеріал, більш міцний для обшивки балконів для першого, другого поверху.

Найбільш популярним і затребуваним все-таки є сайдинг. Завдяки різноманітності кольору, зрадить індивідуальність вашому балкону.

Головною перевагою виносу за типом «каркас» є широке підвіконня.

обшивка балкона с выносом сайдингом

Дуже важливо, що б простір під підвіконням було максимально утеплено. Тому ми рекомендуємо вам, проводити і внутрішнє утеплення. З матеріалу, можете вибрати пінопласт, мінвату або стиродур. Якщо не виконати роботи по утепленню, то навіть самі теплі і якісні вікна не врятують від промерзання підвіконня. Найвищі показники по теплоізоляції присутні у стіродур, при цьому у нього невеликі габарити і він екологічно чистий матеріал.

Дуже важливо, коли майстер заміряє він же і монтажник, який буде виконувати всі промовлені на вимірі з вами роботи.

У нас працюють саме такі професіонали. Набирайте і ми зробимо ваш балкон теплим і затишним місцем у вашій квартирі.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон