Види склопакетів на вікна, балкони

Види склопакетів

строение стеклопакетаОдним з найважливіших елементів пластикового вікна є – склопакет. Склопакет – будова з двох, трьох або чотирьох аркушів скла, з’єднаних між собою за допомогою дистанційних рамок, всередині які наповнені спеціальними гранулами – абсорбентом, який поглинає вологу, що потрапила між стекол. Камери пакетів заповнені підсушеним повітрям або інертним газом. Пакети завжди світлі, прозорі і чисті, тому як дуже герметичні,  всередину не потрапляє ні волога, ні бруд. Склопакети можна виготовляти з будь-якої конфігурації. Сьогодні існує три види склопакетів: однокамерні, двокамерні і трикамерні.

  • Однокамерний склопакет – будова з двох стекол, товщина якого 4 мм, і одна повітряна камера 16 мм, для стандартних трикамерних профільних систем, 24 мм для теплих п’ятикамерних профілів.
  • Двокамерний склопакет – будова з трьох стекол, і двох повітряних камер, 10 мм стандартна товщина для трикамерних профільних систем, 14 мм для п’ятикамерних
  • Трикамерний склопакет – будова з чотирьох стекол, і трьох повітряних камер, 12 мм стандартна камера для шести, семикамерних профільних систем.

Для поліпшення звукоізоляції та теплоізоляції в склопакетах застосовують різні дистанційні рамки (4-8-4-12-4), или (4-12-4-16-4), (4-10-4-12-4-14-4).

Технічні характеристики склопакетів

купить стеклопакет киев

Додаткові властивості склопакетів

  • енергозберігаючі – пакети з спеціальним покриттям, іонів срібла, які візуально нічим не відрізняються від звичайного пакета, але на 40% зберігає вихід тепла на вулицю.
  • мультифункціональні – ті ж пакети з спеціальним покриттям іонів срібла, але на внутрішній пакет наносять один шар напилення, а на зовнішній кілька шарів хрест-навхрест, такі пакети мають зеленуватий відтінок, взимку зберігають тепло, а влітку прохолоду.
  • звукоізолюючі – пакети в яких висока звукоізоляція досягається або за допомогою стекол товщиною 6мм, або різною дистанцією рамок, закачаних газом- аргоном.
  • дзеркальні або тоновані – склопакети, в середину яких, на етапі виготовлення, наклеюють спеціальну плівку, яка підвищує захист попадання сонячних променів всередину приміщення, і дає можливість мінімізувати видимість з вулиці.
  • ударостійкі склопакети – виготовляють з гартованого або скла з декількох шарів, склеюються спеціальною плівкою три скла 3 мм між собою. Таке скло при ударі тріскаються і по типу павутини, не розлітаються на дрібні частинки.

 

Який склопакет Вам вибрати? Телефонуйте! Ми з Вами підберемо потрібний і за доступною ціною!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон