Енергозберігаючі пластикові вікна

Енергозберігаючі пластикові вікна

энергосберегающий стеклопакет для оконПри виборі металопластикових конструкцій, часто виникає питання, що ж вибрати!? Який профіль краще, ніж Укомлектований ..? У цій статті ми трошки розповімо про те, що і коли більш вигідніше застосовувати!

Якщо Вам потрібно тепле пластикове вікно, балкон – як продовження кімнати, то тоді тільки 5 камерний профіль, який забезпечить високі показники теплозбереження, але робота на 100% расскроется, тільки в тандемі з двокамерним склопакетом з енергонапиленіем (енергозбереженням), адже саме він займає 85 % всієї віконної конструкції і від нього безпосередньо залежить як буде «працювати» вікно – балкон в цілому! Енергозберігаючими функціями можуть мати вікна нестандартних розмірів і форм.

Для початку розглянемо, варіанти 5 камерних профільних систем:

Наша компанія пропонує більше 5 варіантів 5 камерних профілів в профільних системах Salamander, Rehau, KBE, WDS, Open Teck, Windom

Теплий профіль – необхідний компонент енергозберігаючого вікна

энергосберегающие пластиковые окна5 камерні профілі – це теплий профіль, монтажна глибина 70 мм. Можливість установки склопакета 40 мм. Теплі профільні системи відрізняються підвищеними показниками енергозбереження та шумоізоляції. Чим ширше профіль, тим і більше товщина армування усередині профілю і чим щільніше прилягає армування до стінок профілю, тим менше спотворень і продувань, і не хороших наслідків. 5 – камерний профіль в своєму роді має, більш жорстку конструкцію за рахунок більшої кількості перегородок і загальної маси ПВХ, що забезпечує його експлуатацію при більш низьких температурах. Саме профіль продовжує життя вікна за рахунок того, сто стулки не повинні з часом провисати, фурнітура в свою очерь плавно працювати, а ущільнення добре притискувати стулки до рами. З цього випливає, що краще жорсткість конструкції, тим менше вона схильна до викривлень під впливом вагових навантажень і низьких температур.

Далі поговоримо про енергесберегающім склопакеті. Якщо профіль 5-камерний ми завжди радимо клієнтам ставити склопакет тільки двох камерний з енергозбереженням, і ще плюс заповнення газом «аргон» – це інертний газ, який підвищує показники теплозбереження, але тільки якщо скло з напиленням. Тобто, все тепло яке є в кімнаті, воно назад відображається, а не виходить на вулицю.

Тепле, якісне, з відмінними технічними показниками вікно, гідне уваги. Якщо вже платити за хороший профіль, гарненько обміркуйте всі деталі! Енергозберігаюче вікно – це в першу чергу продумана до найменших деталей конструкція. Щось не знаєте? Так ми підкажемо, звертайтеся!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон