Пластикові вікна на кухню які вибрати?

окна на кухню киев

Кухня – це місце, де збирається вся родина, кожна господиня мріє, щоб кухня була затишною і теплою. Завдяки пластиковим вікнам це завдання можна вирішити. Основні функції вікна – якомога більше світла потрапляла в кухню і що немало важливо, було простим в догляді.

Створити комфортний мікроклімат на кухні, ще так задачка, адже на кухні завжди підвищена вологість і різкі перепади температур. Вологість на кухні завжди вище в порівнянні з іншими кімнатами і вся зайва волога осідає на вікнах у вигляді конденсату.

Давайте розглянемо варіанти вікон, які ми рекомендуємо:

Як правило, багато в цілих економії, враховуючи, що на кухні завжди тепло, вибирають профільну систему простіше і дешевше, але таке вікно має низький коефіцієнт опору теплопередачі, що загрожує в майбутньому випаданням конденсату.

Профільні системи на кухню варто розглядати 4 або 5-камерні. До таких систем відносяться профілі:

  • WDS 400 (4-кам. рама 60 мм);
  • WDS 500 (5-кам. рама 70 мм);
  • Open Teck De-lux (4-кам. Рама 60 мм);
  • Open Teck Elite (5-кам. Рама 70 мм);

Це варіанти профільніх систем вітчізняного виробника.

  • Rehau 70 (5-кам. рама 70мм);
  • Salamander Streamline (5-кам. рама 76мм);

Німецькі профільні системи.

  • Decco 71 ( 6 кам. рама 70мм)

Польська профільна система.

Будь-яку з цих профільних систем варто підкріпити двокамерним склопакетом (3 скла) з енергозбереженням. Енергозбереження – це напилення на скло, іонів срібла, з внутрішньої сторони склопакета. Енергозбереження працює взимку, не випускаючи тепло з приміщення і скло буде служити до тих пір, поки буде цілий сам склопакет.

Так само варто вікно укомплектувати поворотно-відкидний фурнітурою, з функцією мікропровітрювання (мікрощелівое провітрювання, воно ж зимовий), яке дозволить вчинити свіжого повітря, в зимовий період. І не забудьте москітну сітку, від настирливих комах!

З такою комплектацією пластикових вікон на кухню і з якісної установкою вам не буде страшний конденсат! Звертайтеся, ми будемо раді Вам допомогти!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон