Пластикові вікна Veka

Вікна Veka

пластиковые окна века киев

Компанія Veka розпочала свою діяльність в 1969 році в місті Зенденхорст, Німеччина. Потужність компанії Століття розташовані в 12 країнах і мають представництва більше, ніж в 40 країнах. На початку своєї діяльності компанія займалася виготовленням жалюзі, але через кілька років, компанія почала проектувати якісні німецькі віконні системи і побудувала виробничу площадку і надалі ще 10 по всьому світу.

У 2006 році в Україні в м Калинівці був відкритий офіс і склад, а вже до 2007 рік був збудований завод на території 2,7 га з сучасним обладнанням. Даний завод здатний виробляти до 10000 тонн продукції в рік, при цьому маючи 5 ліній для екструзії ПВХ.

Профільні системи Veka – це якість перевірена європейською системою, довговічний профіль, який збереже свої первинні характеристики, він не деформується, не вигорає, має високу міцність і пожежостійкість. Це екологічно чистий профіль, який не містить шкідливих речовин, що підкріплено міжнародними службами екологічного контролю. При цьому сам виробник озвучує терміни служби профілю понад 50 років.

Компанія Века випускає кілька профільних систем, давайте розглянемо детальніше, чим вони відрізняються:

  • Veka Euroline – класична 3 камерна профільна система, монтажна ширина 58мм, можливо встановити склопакет до 32мм
  • VEKA Proline 70 – оптимальна 4 камерна рама з монтажною глибиною 70 мм, товщина склопакета до 40мм.
  • Veka Softline- підвищені характеристики тепло і звукоізоляції, 5-камерна профільна система, монтажна глибина 70мм, товщина склопакета до 42мм.
  • Veka Softline 82 – максимальне енергозбереження та звукоізоляція, в рамі 7 камер в стулці 6 камер, монтажна глибина 82мм, товщина склопакета до 52мм.

окна пластиковые veka в киеве

Основна відмінність конструкцій Veka від інших систем – це замкнутий армуючий квадратний профіль, здатний витримати сильні вітрові навантаження без найменшої шкоди.

На всі конструкції VEKA комплектується багатошаровий каучуковий ущільнювач здатний забезпечити захист вашого будинку від проникнення шуму і вітру на високому рівні, при цьому створюючи в вашому домі комфорт.

Вікна VEKA зарекомендували себе добре, тому не потребують додаткової реклами. Це надійні, міцні, довговічні конструкції, які викликають довіру і чудово підходять для скління балконів і лоджій!

Якщо у вас залишилися питання? Зателефонуйте нам, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон