Вікна в спальню – як правильно підібрати?

Вікна в спальню

подобрать окна для спальни

Підібрати вікна в спальню – це важлива і відповідальна задача, адже міцний сон, це запорука продуктивного дня. Вікна в спальні повинні захищати від вуличного шуму, протягів, а також комах, щоб ваш відпочинок був повноцінним.

Як же підібрати гарні вікна по теплоізоляції і шумоізоляції при цьому, щоб прикрашали ваш інтер’єр? Давайте розглянемо варіанти!

Для вікон в спальню бажано розглянути 5-камерну раму з шириною від 70 мм. Є кілька варіантів на різний бюджет:

  • в українському профілі, ширина рами 70мм – WDS 500 (бюджетна система),
  • в українському, ширина рами 70 мм – Open Teck (бюджетна система)
  • в польському, ширина 70 мм – Decco 71 (оптимальний варіант)
  • в німецькому, ширина рами 70мм – Rehau 70 (оптимальний варіант)
  • в німецькому, ширина рами 76мм – Salamander Streamline (елітна система).

Цінова різниця між системами, як правило, в 10-15%. Так само має сенс комплектувати таку раму широким склопакетом 40 мм. Найкраще підійде двокамерний склопакет, такий пакет забезпечує надійний захист від шуму.

У наш час практично для кожного вікна використовується енергозберігаючий склопакет – це напилення іонів срібла, яке зберігає тепло в приміщенні, не випускаючи його на вулицю. Всі теплові промені «вдаряються» про напилення, повертаючись назад в приміщення. Такий склопакет дозволить вам зменшити втрати тепла, економлячи ваш бюджет.

Так само для тих, у кого вікна виходять на сонячну сторону, буде актуальний мультифункціональний склопакет, який працює і взимку і влітку, взимку зберігаючи тепло, а влітку, прохолоду. Використовується таке ж напилення іонів срібла, але наноситися в кілька шарів хрест на хрест.

Сучасні пластикові вікна можуть вдало підкреслити інтер’єр вашої спальні, але сьогодні можна замовити не просто біле вікно, а ламіноване, з одного боку або з двох. Вікна можна додати будь-який колір зі структурою дерева їх близько 30 кольорів на вибір.

Вікно ви можете доповнити фурнітурою з мікропровітрюванням, щоб навіть в лютий мороз ви могли, насолоджується свіжим повітрям при цьому не мерзнути.

Ми працюємо для того щоб створити у вашому будинку тепло, комфорт і затишок. Виготовляємо вікна різних розмірів і комплектацій для спальні, кухні, дитячої, офісів, держ. установ і приватних будинків.

Ви можете розглянути варіанти і зі стандартною рамою 3-камерної (60мм), це індивідуальний вибір кожного, але не варто економити, адже ви ставите вікна не на один рік, а якісні вікна будуть служити Вам багато десятків років.

Ви можете звернутися до наших менеджерів, які зможуть підібрати Вам потрібний варіант по всім вашим вимогам і побажанням! Звертайтеся!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон