Арочні пластикові вікна

Металопластикові вікна арочного типу

Арочні пластикові вікна Київ

З кожним днем ​​в оформленні інтер’єру з’являються все нові і нові рішення. Нам вже хочеться не просто практичності, а «незвичайної практичності», щось абсолютно інше і нестандартне. Перше, що кидається нам в очі, коли ми дивимося на будинок, квартиру, офіс – це металопластикові вікна, одна з альтернатив зміни стандартних вікон – це арки! Стильні вікна надають будинку неповторний характер і створюють особливу атмосферу екстер’єру.

Арочні пластикові вікна у них верхня частина виконана у формі округленої дуги. Цей вид скління допоможе Вам візуально розширити внутрішній простір і пропускати більше світла в приміщення.

Арочні пластикові вікна - типи ароних віконВибираючи арочні отвори, а саме форму самого вікна Вам в першу чергу потрібно визначитися яким воно повинно бути:

  • Мавританська арка – звучить досить незвично, але точно всім знайоме. За – простому кажучи це віконце у формі «підкови»!
  • Англійські арки – нагадують половинку еліпса.
  • Циркульна арка – це класичний базовий варіант, його використовують в церквах, храмах.
  • Стрілчаста арка – середньовічна Європа, готичний стиль, такий вид конструкції має якесь загострення у верхній частині самого півкола.

Як і звичайні вікна, арочні вікна можуть бути поворотними, відкидними, поворотно-відкидними. І само собою, або глухим (повністю в склі) або ж відкривається.

Виробництво арочних вікон процес більш витратний і тривалий, ніж у стандартного вікна. Конструкції арочного типу мають свої особливості, які обов’язково треба буде враховувати при плануванні безпосередньо самих отворів. Так само одним з нюансів, є те, що верхню дугообразную частина не можна армувати. З цього випливає, що виготовлення таких конструкцій займе трошки більше часу в порівнянні з стандартними ПВХ вікнами.

Моменти виготовлення: Деталь, а саме арочну частина, нагрівають до 130 С, після цього надають потрібну форму, за допомогою спеціальної машини. Є два основних способи нагріву ПВХ профілю:

  • Перший, це мокрий, в цьому варіанті деталь занурюють на 15 хвилин в резервуар з гліцерином.
  • І варіант 2, сухий спосіб – профіль проходить через конвеєр з керамічними нагрівальними елементами.

Арочні пластикові вікна – це елегантна краса в простих деталях.

У нашій компанії Ви знайдете арочні профілю в абсолютно в різних системах. Також окремою родзинкою екстер’єру будинку стануть пластикові ламіновані вікна арочного тіпа. Наші менеджери і заміряють, підкажуть і допоможуть підібрати модель, профіль, колір, по Вашим особистим параметрам і характеристикам!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон