Дерев’яна вагонка – внутрішня обробка лоджії, балкона

Дерев’яна вагонка для внутрішнього оздоблення балкона або лоджії – BALKON®

внутренняя обшивка балкона деревянной вагонкой

Дерев’яна вагонка – це дошка для обшивки, є переробкою деревини. Дерев’яна вагонка – це міцний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обробки.

Назва вагонка пішло з тих самих пір, коли ще на підйомі був розвиток залізничного транспорту. У той час вагони, для перевезення товарів обшивалися «вагонкою». Тоді це був дешевий матеріал, в порівнянні з іншими.

Однак існують різні сорти вагонки, які варто використовувати для певних приміщень, наприклад для балкона, лоджії, дитячої кімнати і спальні, альтанки, котеджів підійде сосна і ялина, а для саун де є підвищена вологість, і різкі скачки температуру бажано використовувати вагонку з вільхи та липи. Щоб вагонка довше служила і не змінювала свій колір, зберігаючи свій первісний вигляд, рекомендується покривати її лаком.

Дерев’яна вагонка має кріплення шип-паз з боків і щільно стикується один з одним за рахунок цього вона легко кріпиться, не залишає присвятив, що дозволяє захистити балкон від шуму і пилу. Установка дерев’яної вагонки не займає багато часу і така робота коштує недорого.

деревянная вагонка на балконе

Дерев’яна вагонка – це екологічно чистий, безпечний для здоров’я людини, довговічний матеріал з натуральної деревини з оригінальним орнаментом властивий тільки дереву. Вона має хвойний аромат і сприятливо лікувальну дію.

Особливість дерев’яної вагонки в тому, що вона має приємний вигляд, високі показники тепло і звукоізоляції, а так само стійка до змін температур і не піддається гниттю.

Хочете облагородити свій балкон або лоджію, раді будемо вам допомогти! Телефонуйте нам, ми знаємо в цьому толк!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон