Французький балкон – скління до підлоги

Французький балкон – сучасний вид скління

Давно ні для кого не секрет, що французький балкон, це не тільки красиво, але і надійно. На довгі роки, якщо до цього питання підходити з технічної точки зору! Останнім часом досить модним і престижним стало склити балкони у французькому стилі. Вони виглядають дуже, сучасно, засклені від підлоги до стелі. Якщо Ви живете на останніх поверхах або в приватному будинку, це саме воно. Вид на місто відкриється, сонячного світла в два рази більше, а якщо ще облаштувати цю площу під житлову, тоді це не просто затишок, а й краса і тепло Вашого будинку.

Поки у нас французькому склінню не надали такої популярності, як скажімо в західних країнах світу. Щорічно все більше українців воліють склити свій балкон в такому стилі. І це не просто так, адже в даному склінні є безліч переваг:

 • склиться вся верхня частина;
 • склиться нижня частина, яку зовсім не обов’язково утеплювати, виходить заощадити на проведенні оздоблювальних робіт на балконі;
 • шикарний, практичний зовнішній вигляд. Це дозволяє домогтися максимальної освітленості приміщення. Таким чином в денний час доби, не потрібно витрачати матеріальні кошти, для його освітлення.

Ціна на засклення французького балкона (2,8х2,45)

французский балкон

+ к этому балкону:
Подоконник 10 см.х1 м.п.от 70 грн
Отлив 10 см.х1 м.п.от 50 грн
Козырек 25 см.х1 м.п.от 100 грн
Москитная сетка, шт:от 170 грн
Установка за 1 м.кв.:от 320 грн
Система1-кам2-кам
WDS 3001503217532
WDS 5 S1597818477
WDS 6 S1675819371
Rehau Ecosol 601836721247
Rehau Ecosol 701934822530
Open Teck De-lux 60--
Open Teck Elite 70--
Salamander 2D2066223472
Salamander Streamline2475627449
Veka Euroline 582007323594
Veka Softline 702242526120

Особливості установки французьких балконів:

 • отвір де буде установка французького балкона, ретельно очищається і готується;
 • до коробок кріплять анкерні пластини (відстані між коробами не повинно перевищувати 70-80 см.);
 • на опорні колодки спочатку монтуються крайні блоки;
 • до крайніх блоків кріплять наступні конструкції, кріплять їх на шурупи;
 • зібрана конструкція виставляється за рівнем.
 • в стіні просвердлюють отвори, на які кріплять конструкцію, конструкція кріпиться дюбелями;
 • отвори між стіною і конструкцією запінюються монтажною піною;
 • далі йде монтаж безпосередньо склопакетів;
 • встановлюються ручки;

При вирішенні засклити лоджію або балкон на французький манер, Ви можете встановити і класичний трьох камерний профіль, але тоді будьте готові, що з настанням низьких температур на заскленому балконі без теплого одягу не з’явишся. Слід звертати особливу увагу на вибір профільної системи.

Наша компанія радить для більшої надійності, статики і довговічності конструкції, для французького скління використовувати:

 • широкі – теплі 5 камерні профільні системи;
 • укомплектовані двох камерним склопакетом з енергозбереженням.

Таким чином нам вдасться зробити з балкона не просто красиву картинку, а тепле і головне надійне повноцінне продовження кімнати. У цих профільних системах використовується армування усередині профілю 1,5 мм. Так як балкон від підлоги до стелі, то саме цей технічний момент дуже важливий!

Також Ви можете замовити французьке скління під ключ, це можливість зробити:

Французький балкон – особливості конструкції

Віконна конструкція при склінні по французькому типу складається з цільних рам або ж з груп конструкцій. У свою чергу нижня частина скління може бути виконана в декількох варіантах: пластикова «сендвіч – панель», матові або прозорі стекла, тоновані стекла. Кількість віконних стулок є головною характеристикою і залежить від площі самого балкона, в першу чергу побажання клієнта, а ми підкажемо як це зробити якісно і надовго.

Необхідно обов’язково знати обмеження для установки скління з французької типу. Даний вид скління відрізняється збільшеним вагою конструкції, тому точне і вирішальне значення має стан плити перекриття, на якому будуть встановлюватися конструкції. Якщо ж плита занадто ослаблена (таке часто зустрічаються в старих будинках) і посилення неефективне або ж просто не бажано, будемо шукати альтернативу з полегшеними конструкціями.

Французький балкон – це сучасне рішення, яке безсумнівно внесе в Ваш будинок, красу і затишок. А з правильно підібраною профільною системою і якісним монтажем, ми продовжимо Ваші приємні відчуття комфорту в будинку, на довгі роки!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон