Вікна REHAU GENEO

Найвигідніша і доступна енергозберігаюча система GENEO – найкращі пластикові вікна REHAU GENEO, створені на сьогодні володіють глибиною 86мм.

Нано технологія вікон Rehau – Geneo з високим рівнем технологічності матеріал RAU-FIPRO. Це максимально витривалий по витримуванню важких навантажень склад зі спеціальними волокнами.

Застосування металевого армування не завжди затребуване, в близько 90% випадків застосування статистичне навантаження витримує сама профільна система завдяки своїй структурі. Новітня 6-ти камерна система прекрасна пропозиція для установки вікна в котедж, будинок, квартиру, дитячу кімнату Rehau GENEO, особливо для приміщень з пасивним опаленням.

Завдяки відсутності моста холоду (армування в стандартних профільних системах) система Geneo володіє найкращими показниками теплоізоляції.

Данні по системі     ***ПЕРЕВАГИ
 Ступінь теплоізоляції***Дає максимальне скорочення витратних коштів в опалювальний сезон і час використання кондиціонерів. Комфортний затишок збільшується, а витрати мінімізуються.
Душа профиля ПВХ RAU-FIPRO***Профіль в понад 90% використання без металу, тільки ПЛАСТИК з максимальною кількістю камер виключають охолодження.
Звукоізоляція до 50 дБ***Насолоду тиші, спокоєм навіть, коли за вікнами Geneo галаслива міська траса столиці.
Середній уплотнитель – ще тихіше***Ізоляційні можливості надають вікна Генео завдяки 3-м контурам ущільнення, які не пропускають вітрові потоки і шумові децибели. Довгострокова стійкість складу ущільнювачів за рахунок високого рівня еластичності витримуючи все навантаження в момент роботи готових євровікон.
Глянцева поверхня (Hign Definition Finishing (HDF))***Блиск від глянсової поверхні. Без проблемно забирається грязьовий наліт будь-яким миючим засобом.
Форма створки зі скосом***Дає можливим здійснювати архітектурні проекти з вітражними пластиковими вікнами зберігають енергозбереження.
Дизайн квітів і форм***Найширша різноманітність колірної гами (накладки з алюмінію, лакування, структурні тони).
Новинка – повноцінна профільна система з армуванням застосовується для виготовлення вікна круглого, трикутного, трапеції.
Загальна висота пластика 155 мм***Забезпечено оптимальне отримання кількості світла.

Найкращі з енергозбереження пластикові – вікна Rehau GENEO

Проведені численні випробування профілю rehau geneo виправдали задумку творців підтверджуючи свої властивості:

  • зберігає близько 76% тепла в будинку – теплий пластик
  • зробить тихим і приємним вечірній відпочинок – контури ущільнення
  • французькі, вітражні вироби – витримують сильне вітрове навантаження
  • напівкруглі, трикутні лінії конструкцій – просто виготовляються

Вся продукція REHAU повноцінно сертифікована і одна з небагатьох, яка має схвальний статус всіх дозвільних інстанцій для установки вікон, дверей, перегородок в дитячих садах, школах, наукових закладах, медичних будівлях: поліклініки, лікарні, пологові будинки.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон