Пластикові вікна для дитячої

Вікна в дитячу кімнату

пластиковые окна для детской

До питання скління дитячої кімнати потрібні підходити з максимальною серйозністю і відповідальністю, так як від того які саме вікна Ви виберете буде залежати наскільки в дитячій кімнаті буде тепло, і наскільки безпечно виконано саме вікно і його комплектуючі. Саме тому наша компанія «Засклити Балкон» з великою радістю допоможе Вам підібрати варіант скління саме для Вас.

Підходячи до скління дитячої кімнати, ми спираємося на такі критерії як:

  • Надійність;
  • Теплозбереження;
  • Максимальний захист і простота у використанні;

Наша компанія рекомендує якщо займатися питанням замовлення пластикового вікна в дитячу, то це як мінімум повинен бути теплий 5-ти камерний профіль шириною 70 мм. (Для прикладу такі профілі як Rehau 70, WDS 500, Openteck Elit, Salamander Streamline) і двокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленням і заповненням камер газом (до речі, така комплектація відмінно підійде для установки вікон ПВХ на кухні) Так само для Вашого спокою і впевненості в тому, що нічого не станеться наша компанія надає заміну стандартної ручки, на спеціальну ручку з замком, так звану «антідетка», суть її роботи полягає в тому, щоб спеціальним механізмом фіксувати положення стулки, без можливості його відкрити без спе ціального ключа, який йде в комплекті з ручкою.

окна для детской

Так само якщо Ви підійшли до облаштування дитячої кімнати нестандартним шляхом, наша компанія надає варіанти ламінованих вікон під колір дерева, нестандартні варіації вікон, таких як аркова, або ж трапециевидное. А для того щоб Ваша дитина відчував себе як в казковому замку є можливість використання спеціальних плетінь в склопакеті, шпросов, які робить візуальний ефект вікна як в замку.

Саме тому якщо Ви зіткнулися з таким завданням як вікна в дитячу звертайтеся в нашу компанію «Засклити Балкон» і ми в найкоротші строки зробимо так щоб Ви і Ваша дитина залишилися задоволені!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон