Пластикове підвіконня Crystalit (Кристаліт)

Пластикове підвіконня Crystalit (Кристаліт) – це латвійське виробництво, ідеальна європейська якість, гладка поверхня, яка покрита захисними плівками Elesgo. Завжди просимо клієнтів звертати на вибір підвіконня особливу увагу, якщо хочеться чогось не звичайного в своєму інтер’єрі. У нашій компанії великий вибір підвіконь, кожен клієнт вибирає підвіконня, яке йому найбільше подобається. Хтось дивиться на якість і колір, комусь потрібно звичайний білий варіант. У цій статті розповімо про якіснє, елегантне підвіконня преміум класу, з прямим капіносом.

Пластикове підвіконня Crystalit колірна гамма в BALKON®:

Пластикове підвіконня Crystalit (Кристаліт)
Пластикове підвіконня Crystalit

У підвіконь Кристаліт тільки глянцева – ідеально гладка поверхня. На ній Ви не побачите дрібні подряпини, як на більш бюджетних підвіконнях. Це підвіконня підійде ідеально під будь-яку ламинацию і інтер’єр приміщення, в ньому представлені 7 кольорів:

  • білий;
  • білий дуб;
  • брістоль і палермо (під мармур);
  • золотий дуб;
  • горіх;
  • венге.

Підвіконня Кристаліт товщиною 20 мм, товщина зовнішньої стінки 3 мм. У розрізі можна побачити правильно розташовані ребра жорсткості, які роблять цей підвіконня міцнішим. Ширина (глибина) підвіконня від 150мм до 600мм довжина до 6000мм. Торцева заглушка подвійна 600мм і сполучна заглушка яка допоможе з’єднати підвіконня під будь-яким потрібним кутом.

Пластикове підвіконня Crystalit (Кристаліт) відео огляди

Пластикове підвіконня Crystalit на балконіЗамовляти підвіконня по глибині потрібно з урахуванням того, що під раму підвіконня заходить від 1-го до 3-х см. В залежності яка глибина рами. Якщо установка підвіконня відбувається на балкон, то береться завжди мінімальна глибина, аби підвіконня не забирало корисний простір балкона. А ось якщо виникає питання і бажання клієнта про велике підвіконня, наші фахівці рекомендують робити винос косинка (винос по підвіконню) тоді можна вибирати підвіконня по глибині яке дозволяє винос.

Підвіконня Кристаліт відмінно підходить, ідеально виглядає на балконі. Завдяки ребрам жорсткості і товщині зовнішньої стінки цього підвіконня на нього можна ставати, що б помити вікно. Тільки якщо він правильно встановлений.

Якщо у Вас виникло питання про заміну або установки нового підвіконня ми Вам в цьому допоможемо. Надамо різний вибір підвіконь, можна подивитися зразки в одному з наших офісів. Підвіконня можна замовити з доставкою по Вашим розмірам, або з виміром і установкою нашим фахівцем. Ми робимо все краще для Вас

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон