Замір балкона. Що потрібно знати замовнику

замер пластиковых окон киевЗамір балкона на всі види скління балкона наша компанія виконує безкоштовно! При замовленні облаштуванні балконних конструкції або лоджії, кожен клієнт автоматично отримує цю послугу в подарунок! Напередодні виклику замірника Ви зможете переглянути різні варіанти пластикових вікон для скління, визначитися зі способом ремонту і розрахувати попередню вартість на нашому сайті.

Консультанти компанії по Вашому запиту дадуть відповідь на виниклі питання. Напередодні проведення замірів балкона важливо вирішити, чи будуть проводити зовнішнє оздоблення, утеплення, внутрішні роботи, скільки ви бажаєте мати відкриваючих вікон, і яким методом буде склити балкон.

Ця інформація необхідна фахівцям, щоб зробити вимір балкона в повному обсязі з урахуванням всіх нюансів майбутнього ремонту.

Чому важливий професійний замір балкона?

Такий вид робіт, як замір балкона, обов’язково повинен проводитися досвідченим фахівцем. Самостійно зняті мірки знадобляться вам тільки для попереднього визначення вартості. А щоб зробити грамотний розрахунок за матеріалами і габаритам віконних конструкцій потрібні специфічні знання, досконала точність і здатність візуалізувати проектовану конструкцію у всіх деталях. Професійний замір балкона – це фактично запорука успішного облаштування балкона. На цій стадії знімаються мірки під вікна, обшивальні матеріали, при необхідності розраховуються потреба в утеплювачі, виконуються виміри для влаштування даху, підлоги, шаф і т. Д.

4 причини, чому важлива точність вимірів балконів:

  • Тільки правильні дані дозволять створити герметичний, якісний і довговічний скляний фасад на балконі.
  • Розбіжність між фактичними і знятими параметрами призведе до неправильної закупівлі матеріалів – до їх надлишку або, навпаки, нестачі.
  • Найменший прорахунок може стати причиною не якісного матеріалу і невідповідності віконних конструкцій заданим умовами.
  • В кінцевому підсумку навіть дрібні помилки призведуть до втрати часу, нераціонального планування, до зайвих витрат і втрати якості.

Майстер у Вас вдома – задавайте питання!

вызов замерщика по окнам киевПрофесійні замірники нашої компанії зможуть проконсультувати Вас з питань вибору вікон, приведуть аргументи за і проти різних способів ремонту в конкретно ваших умовах, пояснять, чому так важлива обшивка та утеплення. Тому якщо ви ще сумніваєтеся в методі благоустрою або не знаєте, які віконні блоки краще підійдуть для теплого і холодного скління, то саме час поставити запитання.

Вам продемонструють зразки профілю, виконають замір балкона, а на базі отриманих даних менеджери зроблять точний розрахунок вартості вашого проекту (можна кількох варіантів), і Ви зможете прийняти рішення про старт робіт.

Виїжджаючи за домовленістю, щоб зробити вимір балкона, наші фахівці завжди мають при собі зразки договорів. Вони наділені повноваженнями укладати договори з клієнтами на всі види віконно-балконних робіт. Такий формат початку співпраці часто є найбільш вигідним для замовника, так як всі формальності вирішуються без клопоту і втрат часу у Вас вдома.

Зробити заявку на безкоштовний замір балкона можна на сайті або за телефоном.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон