Комплектація балкона в Києві – все для герметичності і практичності

Монтаж балкона в чешке на анкерные пластины фото
Монтаж балкона в чешці на анкерні пластини

Як нам відомо основними матеріалами для комплектації балкона є: самі профільні системи, склопакети, які власне і формують вікно. Однак мало змонтувати світлопрозорі конструкції, необхідно ще і забезпечити його герметичність і функціональність. Саме для цих цілей використовуються спеціальні комплектуючі, які відіграють першорядну роль в питаннях повноцінної ізоляції і практичності. Додаткова комплектація балкона закріплює ефективність пластикового скління і допомагає досягти максимального результату в процесі експлуатації.

У стандартну комплектацію балкона входять: відливи, козирки, підвіконня, нащільники.

  • Відливи – надійно захищають лінію з’єднання вікон і парапету. Завдяки відливу дощова вода, що тане сніг стікають вниз, не затримуючись у місцях стиків.
  • Козирки – встановлюються зверху, вони не дозволяють вологі скупчуватися в стиках на рівні даху і проникати всередину.
  • Нащільники – закривають шви конструкції, роблячи засклену зону недоступною для проникнення вологи.
  • Підвіконня – цей елемент комплектації балкона, виконує функцію ізоляції, естетики і підвищеної функціональності всередині. Він затримує теплі повітряні потоки, не допускаючи їх безперешкодного просочування на вулицю. Зупиняє вологу, що потрапляє через відкриті стулки, щоб попередити намокання парапету і стікання води на підлогу. А також підвіконня створює завершений вигляд Вашого балкона і надає йому елегантність. На балконах з виносами він виконує завдання стільниці на балконах з виносом і підвищує зручність балконної площі.
Герметизация торцов расширительных профилей монтажной пеной soma fix
Герметизація торців розширювальних профілів монтажною піною

У деяких випадках на балконах і лоджіях потрібна і така комплектація:

  • H – з’єднувач;
  • підсилювальна стійка;
  • еркерна труба;
  • труба 90 градусів;

H – з’єднувач, призначений для з’єднання двох рам між собою. Найчастіше затребувано на лоджіях і балконах велика ширина або ж на конструкціях, які встановлюються на великій висоті.

Підсилювальна стійка – застосовується для додачі жорсткості конструкції. Як правило, вони необхідні для з’єднання габаритних конструкцій таких як: французьке скління, можуть бути і двері, перегородки.

Еркерна труба – це з’єднувач завдяки якому ми зможемо поєднати конструкції під будь-яким кутом. Вона кругла до неї додаються спеціальні з’єднувачі, до яких кріпляться рами, і ми зможемо побачити, що на з’єднувачах закріплені ущільнювачі.

Труба 90 градусів – даного виду труба використовується для з’єднання конструкцій під кутом 90 градусів. Це може бути Г – образний, П – подібний балкон і також з’єднання всіх конструкцій, які вимагають з’єднання під прямим кутом.

 

Комплектація балкона в Києві – важливою частиною є фурнітура. Вона відповідає за рухливість стулок, дверей, «слухняність» ручок і надійність фіксації відкриваються частини віконних і дверних прорізів.

Комплектація балкона в Києві і передмістях цими елементами повинна проводитися з особливою ретельністю, так як погана якість даних деталей призводить до зниження експлуатаційного комфорту і може послужити причиною виходу вікон або дверей з ладу.

Наша компанія «BALKON» надасть на Ваш вибір тільки найнадійнішу комплектацію для Вашого балкона і зробить його ще більш комфортним в експлуатації.

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон