Пластикове підвіконня Sauberg (Сауберг)

Хочемо представити Вам новинку від компанії Open Teck (опентек) пластикове підвіконня Sauberg (Сауберг) Українського виробництва. Ідеальність цього підвіконня заматюкався Капінос і великий вибір кольорової палітри. Підвіконня має ідеально гладку матову або глянсову поверхню, або текстурну під дерево. Багато хто з наших клієнтів хоче не звичайний, сучасний, цікавий підвіконня і що б ціна була доступна.

Варіанти кольорової палітри в пластикових підвіконнях Sauberg в BALKON®:

Пластикове підвіконня Sauberg (Сауберг)
Пластикове підвіконня Sauberg

Це підвіконня підійде під будь-який інтер’єр,  серед кольорів які представлені в цих підвіконнях найпопулярніші:

  • білий (глянець, мат);
  • білий дуб (глянець, мат);
  • мармур (глянець, мат);
  • вінчестер (мат);
  • золотий дуб (глянець, мат);
  • горіх (глянець, мат);
  • темний дуб (глянець);
  • сірий антрацит (мат).

Це підвіконня вже більш вдосконалене від базового підвіконня Опентек. Ці пластикові підвіконня в розрізі пустотілі, але для жорсткості підвіконня всередині є ребра жорсткості. Вони розташовані надійно. Зовнішня стінка 1,2 мм, це показник підвіконня стандарт, на нього ставати що б помити скло або повісити штору можна, але обережно. По ширині (завглибшки) підвіконня Сауберг можна замовити від 150мм до 600мм, кроком 50мм

Пластикове підвіконня Sauberg відео огляди

На звичайне скління балкона беремо підвіконня глибиною 15см, більше не радимо бо підвіконня глибше забере більшу площу балкона. Підвіконня глибше можна робити якщо у Вас винос від підлоги. Або взагалі ідеальний і великий підвіконня якщо у Вас винос косинка, тоді для Вашої зручності беремо підвіконня від 30 до 40см. Все залежить від того, який винос на балконі. По любому бажанню нашого клієнта і по можливості нашої фірми можна перетворити підвіконня по-різному. Буває таке що клієнт хоче великої ширини підвіконня і плита це не дозволяє, то вихід є все дивиться наш майстер. Є спеціальні кронштейни різних розмірів, вони кріпляться спеціальним кроком і тоді на ці підвіконня можна ставити.

Але потрібно враховувати, що особливої ​​надійності вони не дають! Ставати на них НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!!!!

Вони виконують функцію підтримки і дають можливість встановити глибоке підвіконня, все індивідуально. Якщо замовлення без монтажу, то доставка даного підвіконня безкоштовна по Києву. По передмістю потрібно уточнювати. Можливий і самовивіз, ну  і звичайно ж установка. Звертайтеся в нашу компанію, відповімо на всі Ваші питання. Та зможемо зробити прорахунок.

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон