Відкоси на вікна – важливий етап скління

Відкоси на вікна

откосы на окна киевПісля установки нових пластикових вікон ніколи не варто забувати, про те, що потрібно ще зробити відкоси. Не важливо яку профільну системи Ви вибрали, якісний монтаж, дуже важливу роль в хорошій якісної експлуатації вікна виконують саме відкоси.

Відкоси – це внутрішня частина віконного отвору. Відкоси в залежності від товщини стін мають різну глибину. Так як за своєю суттю відкоси призначені для установки з боку кімнати, то їх подальшому призначенням є приховані шви з’єднання віконної рами з прорізом.

Функції віконних відкосів

  1. Відкоси захищають конструкцію від вологи;
  2. Надалі служать як якийсь шар утеплення;
  3. Захист вікон від промерзання;
  4. Захист від впливу вітру і появи протягів;
  5. Декоративна функція. Вони є по суті «оправою», яка в свою чергу додасть всьому, так сказати завершений вигляд.

Відкоси виконуються штукатуркою, гіпсокартоном або ж пластиком (сендвіч панель).

Види відкосів для вікон

Штукатурні відкоси– це нанесення розчину на попередньо очищені старі відкоси і фарбування їх в колір обраного Вами оздоблювального матеріалу. Виконується оштукатурювання відкосів в кілька шарів, шпаклюється два рази і захищається, щоб поверхня відкосів була повністю гладка.

платсиковые откосы на окнаВідкоси з гіпсокартону – обшивка каркаса гіпсокартоном. Це «дихаючий» матеріал. При надлишку вологи в повітрі, він її поглинає, при нестачі – грубо кажучи, віддає назад. Він безпечний в пожежному відношенні. Для того щоб встановити такі відкоси, каркас попередньо обробляється антигрибковим розчином або ґрунтовкою, потім шпаклюється або забарвлюється під обраний обробний матеріал.

Пластикові відкоси –(сендвіч панель) – найпоширеніший вид обробки відкосів. Так як забезпечує прекрасне тепло і звукоізоляцію. Він не піддається вигорянню на сонці, стійкий до цвілі, грибків, але в свою чергу не вимагає додаткового догляду. Сендвіч панель дуже вигідно вписується в отвір, тим самим створюючи єдиний блок з вікном, таким чином має довгий строк експлуатації.

Установка відкосів, завершальний етап обробки вікна. Не пошкодуйте часу і приділіть цьому моменту належної уваги. Тоді Ваше віконце буде повністю завершеним і мати належний зовнішній вигляд!

Відкоси на вікна – це завершальна стадія установки віконних конструкцій, на якій, як показала практика, не слід економити. Щоб замовити скління і відкоси на вікна за день, зв’яжіться з менеджерами «Засклити-Балкон» або просто подайте заявку на безкоштовні заміри. Консультанти зорієнтують вас за вартістю, допоможуть у виборі та домовляться про час початку робіт. Оперативність і якість гарантуємо!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон