Пластикові двері

Пластикові двері ПВХ в Києві

У Києві на сьогоднішній день дуже популярні металопластикові двері. Їх встановлюють в першу чергу в магазини, торгові, спортивні центри, офісні приміщення. Також пластикові двері стали затребувані не тільки в комерційні установи, а й для приватного використання.

Переваги пластикових дверей

Переваги металопластикової двері це і теплоізоляція і шумоізоляція і легкість в догляді. А найголовнішою перевагою є зовнішньої вид двері. Двері можуть бути як повністю прозорі зі звичайним склом, так і з тонованим склом, або матовим, а можуть бути класичні білі з сендвіч панелей.

Завдяки величезній палітрі кольорів металопластикові двері також можна створити будь-якого стилю і під будь-який інтер’єр.

Існують кілька типів металопластикові дверей.

Ми з Вами розглянемо два:

  • вхідні металопластикові двері
  • міжкімнатні металопластикові двері.

Металопластикові вхідні двері

Металопластикові вхідні двері відрізняються особливою міцністю і посиленим армуванням, що додає конструкції максимальну жорсткість. Використовується спеціальна вхідні рама і стулка, яка ширше на 3-5 см від віконної (94 мм, 104 мм, 118 мм), вхідні петлі 3 штуки, найчастіше алюмінієвий низький поріг – 24 мм, так само можна встановлювати поріг рамму, вище алюмінієвого , але більш герметичний і пятізапорний замок з 5-ти точками замикання по периметру стулки, в якого є невелика особливість роботи, при закриванні двері на ключ, ручку потрібно підняти вгору, що б чітко зайшли в пази всі елементи фурнітури і стулка щільно притулилася до рами і провернути ключ. Така особливість є, коли двері з натискним гарнітуром і двосторонньої ручкою.

Можлива вхідні двері з офісної ручкою. Офісна ручка є двох видів труба або дуга, з якою рекомендується встановлювати доводчик.

Міжкімнатні пластикові двері

Для створення затишку і ділення житлової площі використовують внутрішні пластикові міжкімнатні двері. Для зручного функціонування їх встановлюють так само в санвузли.

Профіль на міжкімнатні двері можна використовувати віконний, двері стандартні міжкімнатні укомплектуються двома петлями і відкриваються назовні (стулка -Т), ручку ставимо натисну двосторонню і встановлюємо одноточковий замок. Поріг алюмінієвий низький – 24 мм.

Якщо двері призначена для побутових приміщень, комор, вихід на горище, можна використовувати міжкімнатні двері економ варіанту – (стулка Z), відкривається у всередину, дві петлі віконні, замок також натискним гарнітуром і двосторонньої ручкою. Цей варіант міжкімнатних дверей буде дешевше, але при цьому не менш надійно.

Сподіваюся в цьому огляді Ви знайдете підказки при виборі Ваших металопластикових дверей.

Якщо будуть питання звертайтеся із задоволенням Вам допоможемо!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон