Внутрішнє оздоблення балкона гіпсокартоном – затишок по-домашньому

Внутрішнє оздоблення балкона гіпсокартоном

Чи плануєте упорядкувати Ваш балкон в затишну, стильну додаткову кімнату.

Завдяки обробці балкона листами гіпсокартону це цілком реально.

Гіпсокартон – призначений для внутрішньої обшивки стін, це лист, склеєний між собою з двох аркушів картону – «будівельної паперу», між якими є шар затверділого гіпсового тесту з різними наповнювачами.

За допомогою гіпсокартону ми створюємо абсолютну гладкість стін, яка дозволяє наносити будь фінішну матеріал, і фарбування, і клеєння шпалер.

Види гіпсокартону:

  • звичайний – застосовують для обробки стін, стель, перегородок в теплих, опалювальних та сухих приміщеннях,
  • вологостійкий – будівельна папір, картон, просочений протигрибкової і водовідштовхувальним просоченням, а в гіпсове тісто додають речовини, які здатні поглинати вологу,
  • вогнестійкий – внутрішня частина таких листів гіпсокартону містить мінеральні волокна і потрібні добавки, які надають підвищену вогнестійкість.

Довжина звичайного, стандартного аркуша гипсокартонна 2,5 і 3 метри, ширина 1,2, товщина від 6 м до 12,5 мм.

Гіпсокартон універсальний оздоблювальний матеріал для різних приміщень і балконів. Гарний як в оздобленні стін, стель, перегородок. Завдяки своїй гнучкості, приймає будь-яку форму. Дає можливість втілювати в реальність будь-які цікаві дизайнерські задумки. Екологічно чистий матеріал, не здатний нашкодити ніякими речовинами.

Зберігає енергію, погано пропускає звук, стійкий до будь-яких температурних впливів. Головною перевагою є дихає властивість, а також поглинання зайвої вологи.

Є два способи кріплення гіпсокартону, за допомогою каркасів і без них:

  • при безкаркасному кріпленні гіпсокартону використовують спеціальні клею. І висота стель в приміщенні не повинна перевищувати висоту листа гіпсокартону.
  • каркасний спосіб кріплення можливий при висоті стіни до 10 метрів

 

Звертайтеся! Наші професіонали вміло працюють з гіпсокартоном і зроблять Ваш балкон красивим і затишним місцем у Вашій квартирі!

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон