Скління лоджії ціна

Тепле і холодне скління лоджії ціна в BALKON®

Скління лоджії цінаДуже часто до нас звертаються наші клієнти з проханням зорієнтувати за ціною квадратного місця, але це не зовсім коректна ціна, так як один і той же, квадратний метр може коштувати по-різному, виходячи з конфігурації і який варіант остекленія.Так конфігурація склінню може бути одна, а мета і принципи скління різні. Давайте розглянемо варіанти Існують поняття «холодну» і «тепле» скління балкона, вони мають різні характеристики і оцінюються по різному, «тепле» скління буде коштувати дорожче за рахунок дорожчій комплектації. Пластикові рами – це надійні і герметичні конструкції, вони довговічні, при цьому екологічно чисті і прості в експлуатації.

Холодне скління лоджії ціна

До «холодного» скління відносяться стандартні рами, це пластикові рами з монтажною глибиною, тобто шириною рами 60мм. Всередині, як правило, 3-4 повітряні камери, можливо, встановити склопакетом по ширині 24мм і 32мм. Можна підібрати український профіль WDS Galaxy, WDS 400, Open Teck Delux і німецький Rehau 60. Таке скління підійде, якщо його основним завданням буде огорожу від атмосферних опадів, таким склінню не страшні дощ, сніг, вітер, комахи, пил. На такому балконі можна зберігати речі, сушити білизну, будь-якому випадку на такому балконі вже буде тепліше на 5-7 градусів. Але якщо ви розглядаєте, перетворити балкон в додаткові житлові метри, варто розглянути «тепле» скління.

Вартість скління балкона в теплими вікнами

До «теплому» склінню відносяться теплі широкі рами, ширина таких рам, монтажна глибина, як правило, від 70мм. Усередині 5-6 повітряних камер. Можливо, встановити склопакет 32мм, 40мм, 42мм, 48мм, 52мм. До таких систем відносяться німецький профіль Rehau 70, Rehau SYNEGO, Rehau GENEO, Salamander Streamline, Salamander bluEvolution 92, польський профіль Decco 71, Decco 82. Також можна підібрати по максімаьно наближеним характеристикам український профіль WDS 500 і Open Teck Elite 70.На такому балконі буде тепло і взимку і влітку, встановивши додатково тепла підлога, можна жити цілий рік. Додаткові корисні квадратні метри можна перетворити в кімнату відпочинку, кабінет, або поєднати з кухнею або кімнатою.

Скління лоджії ціна

Якщо у вас залишилися питання, задайте їх нашим менеджерам, по ваші побажання вони зможуть підібрати потрібний варіант саме Вам.

 

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон