Холодне скління балкона або тепле – 3 головні відмінності

Холодне скління балкона початкове дію перед початком чогось більшого для власного затишного благополуччя. Рішення упорядкувати балконний блок прийнято, а значить, вам належить вибрати віконні системи і спосіб майбутнього ремонту.

Для цього необхідно врахувати, що основних методів два – це тепле і холодне скління балкона. Їх відмінності полягають в ціні, ефекті теплозбереження та умовах застосування. Спробуємо розібратися в деталях.

Комплектація вікон – тепле і холодне скління

Звичайне благоустрій виконують за схемою економ. Це означає, що світлопрозорі конструкції виготовляють з полегшеного трикамерного профілю і стандартних однокамерних склопакетів.

Утеплений метод передбачає застосування вікон більш високого класу. Рами будуть включати, як мінімум, п’ять камер, а склопакети дві-три повітряні прошарки.

В цьому випадку має значення ширина монтажного шва, товщина стеклоблока (оптимально від 40 мм), товщина стінок профілю (ідеально 3 мм), варіант армування, як заставу підвищеної жорсткості конструкції.

теплое и холодное остекление балконаТепле і холодне скління балкона – різний результат

Ефект буде прямо залежати від комплектації виробів ПВХ. Тепле і холодне скління балкона будуть відрізнятися за такими характеристиками:

  • теплоpбереження;
  • звукоізоляція;
  • статичність;
  • експлуатаційні характеристики;
  • надійність і довговічність.

Якщо при холодному методі всі ці показники будуть приблизно однакові для різних марок вікон, то при утепленому ними можна управляти в залежності від поставлених цілей. Чим більше камер в профілі і склопакети, тим вище енергозберігаючий потенціал.

Чим більше товщина рами і жорсткіше армування, тим краще характеристики міцності. Чим новіший технології виробництва, тим довговічніше і ефективніше буде скляний фасад.

Що краще – тепле чи холодне скління балкона

Світлопрозорі конструкції і спосіб ремонту можна вибирати за такими критеріями:

  1. Бюджет. Якщо він невеликий, то замовте холодну благоустрій або утеплене із застосуванням вітчизняних систем.
  2. Максимальна теплозбереження. В цьому випадку в пріоритеті буде енергозберігаючий спосіб.
  3. Стандартний ремонт. Ефективний захист від пилу, опадів і протягів вам відмінно забезпечать і недорогі вікна. Підійде холодний метод.
  4. Умови. Якщо балкон з північного боку, то краще не економити на якості. Слід вибрати теплі віконні системи.
  5. Стан балконної плити. У старих будівлях майстри можуть рекомендувати установку полегшених трикамерних фасадів, з метою мінімізації загальної ваги конструкції.

Де замовити скління балкона – Київ, компанія «Засклити Балкон»

Ми виконуємо тепле і холодне скління балкона кращими системами ПВХ. В асортименті інтернет магазину імпортний і український профіль з різними характеристиками міцності, тепло і звукоізоляції. Цінова категорія металопластикових виробів від економ до преміум класу. Для всіх клієнтів діють максимальні знижки!

Заказать бесплатный замер
Есть вопросы которые не нашли на нашем сайте? Оставьте ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с вами

застеклить балкон